reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co czytaja Lipcówki :)

reklama
Ja też właśnie czytam Grey'a. Jestem w trakcie czytania drugiej części. W zasadzie doczytuje ją, bo tak jak poprzedniczki nie lubię zostawiać czegoś w połowie. Poza tym, mam taki zapierdziel w pracy, że jak wracam to tylko jem obiad i podsypiam :no:
 
Witajcie!
Jestem czerwcówką, ale podczytuję Was :-)
Ja właśnie przymierzam się do zakupu serii o Greyu. Do serii o wampirach długo nie mogłam sie przekonać, ale jak zaczęlam czytać, to łyknęłam bakcyla. Może i teraz będzie tak samo? Pozdrawiam!:-)
 
Co to jest za seria tego Greya bo jak przeczytałąm ze to coś o wampirach to mi się oczy zaświeciły.
Ja kocham i pożądam Sagie Zmierzch przeczytałąm całą serie 6 razy i nie mam jej dość.Kocham wszystko co jest zwiazane z wampirami.Piękną opowieścią jest Wywiad z wampirem.
Lubie też najróżniejsze romanse.
Mój mąż twierdzi ze ja nie czytam tylko pochłaniam książki.
 
vivienne o wampirach to to nie jest , ja czytałam recenzje i słyszałam opinie - no są różne ... a ja przeczytam z ciekawości .
z tego co wiem to są to trzy części , I cz. 50 twarzy Greya to powieść o tematyce erotycznej , więc może być interesująco !
 
ja tam uwielbiam z serii lekkie łatwe i przyjemne ;-) powieść obyczajowa. ale żadnych wampirów :-D jakoś mam uraz do rzeczy nieprawdziwych ;-) lubię powieści L.M.Montgomery, Jane Green. Cecylii Ahern, książki historyczne :-)
 
a ja ostatnio przeczytałam przygodę fryzjera damskiego Eduardo Mendoza:-) miałam etap, ze czytałam cobena:-)
 
Ja wogóle to bardzo dużo ksiażek kupuje.Nigdy nie lubiłam fantastyki ale w gimnazjum przeczytałąm Harry'ego Pottera i to wszystko ale pózniej tak siostra mnie namówiłą abym przeczytała Zmierzch i sie zakochałam i zafascynowały mnie wampiry a teraz to jestem uzależniona od opowiadań na ich podstawie.Sama pisze opowiadania i umieszczam je w sieci.
 
reklama
Do góry