reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co czytaja Lipcówki :)

U mnie codzienną lekturą jest BB :zawstydzona/y: aż wstyd hehehe
Codo książek to czytam przeróżne ale muszę mieć natchnienie. Nie jestem molem książkowym dlatego rzadko którą lekturę przeczytałam :-D
 
reklama
no i dostałam całą serię Grey-a , wziełam się zaraz za czytanie , czyta się lekko więc pochłonę ja raz dwa . myślę że warto się skusić.

zamówiłam przed wczoraj a wczoraj paczka wylądowała u mnie na podwórku , dosłownie bo kurier chyba strasznie się spieszył i przerzucił ja przez płot na śnieg, a że mam dwa psy więc wzięły się za to , całe szczęście że nie dotarły do książek :rofl2:
 
Ja zaliczyłam właśnie Roberta Górskiego i jego książkę o tym jak został premierem - polecam, fajna, lekka lektura, troszkę biograficzna - dla fanów Kabaretu i nie tylko.
A ilość książek czekających na czytanie długa bo wcześniej tylko kupowałam a czasu czytać nie było a jak był to i tak zasypiałam przy drugim zdaniu. Zamierzam więc nadrobić przed porodem :)
 
Hej dziewczyny, wczoraj ostatecznie skończyłam czytać ciemniejszą strone Greya, muszę kupić trzecią część, ale zanim to zrobie to tak się zastanawiałam czy może któraś z Was pożyczy mi trzecią część Greya? Pokryłabym koszty przesyłki(list pocztowy priorytetowy 4,10zł + koperta) i odesłałabym w stanie nienaruszonym po przeczytaniu.

Byłabym bardzo wdzięczna, gdyż teraz raczej każdy grosz chcemy oszczędzić. No ale jeśli trzeba będzie to się kupi.
Pozdrowionka dla Was, buziaczki.
 
Ostatnio zakupiłam: Jodi Picoult "Tam gdzie Ty" i "Krucha jak lód" oraz Nicolas Sparks "Na ratunek". Czytało się je rewelacyjnie, wszystkie bardzo mnie wciągnęły i przeczytanie każdej zajęło mi 1 dzień. Teraz poluję na coś nowego, jednak tym razem chyba pójdę do biblioteki coś pożyczyć, zamiast kupować :-).
 
reklama
anka-skakanka, prosiłabym póki co wersję elektroniczą, jeśli nie stanowiłoby to dla Ciebie problemu.
Dziękuję Ci, a mimo wszystko prośbę ponawiam, może któraś będzie na tyle miła i wypożyczyła wersję papierową. :-)
 
Do góry