reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co czytaja Styczniowki?

reklama
U mnie Charlotte Link "Zludzenie" a poprzednio Harlan Coben "W glebi lasu".
Sadze,zeobie ksiazkimoge smialo polecic wielbicielkom gatunku. Coben bardziej sensacja, a Link psychologiczna. Ale obie ksiazki sa dobre (kryminaly)
 
Tom Perrota Pozostawieni.. Nagle na Ziemi znika 2% ludności.. Może to tak zwane "porwanie kościoła", gdzie sam Bóg zabiera do Nieba wybranych, a może nie... W dużym skrócie mówi o tym, jak reagujemy na stratę, której nie potrafimy wyjaśnić. Psychologiczny dramat. Na podstawie książki jest serial również bardzo dobry. :)
1470165959257.jpg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470165959257.jpg
    1470165959257.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 639
Na pewno sa tutaj czytajace Stycznioweczki :)
Moze powiecie co aktualnie czytacie, co czytalyscie, co polecacie, co chcecie przeczytac?

U mnie aktualnie na tapecie:
1464611165-s4xmaf.jpeg
1464611175-ze4tnx.jpeg


A polecam super ksiazke dla dzieci i doroslych. Niezwykle ciekawa ksiazka o zwierzatkach a dokladniej o ich pupach :)
1464611212-ytdmth.jpeg



9ewnvfxmgto5niho.png
Nagi umysł :) muszę wypożyczyć, bardo mnie zaciekawił :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tres
Masz wersje papierowa czy elektroniczna. Chetnie bym poczytala. Ogolnie jest to bardzo ciekawy psychologicznie temat.

Ja spakowalam 5 ksiazek... Rozne sa rozniste.Pocztytam i napisze czy ktoras jakos urzekla :)
 
Ja pracuje w antykwariacie wiec mam mnóstwo ksiązek i łatwy dostep do ich czytania :) Ja uwielbiam fanstasy.
Wampiry itd .. ostatnio przeczytałam fajną książkę Anioł :)
O dziewczynie ktora zakochała się w aniele .. piękna książka
 
reklama
Ja uwielbiam książki, mam sporo wersji papierowych, uwielbiam wąchać, dotykać, ale mieszkanie zagranica powoduje, ze ciężki dostęp i wole dziecku zamówić, a sama przeziębiłam sie na ebooki ( nigdy nie wierzyłam), i uwielbiam, ostatnio na tapecie Magdalena Witkiewicz, ale Cobena tez uwielbiam
I audiobooki, ostatnio miałam zabieg na oczy, musiałam leżeć, wiec słuchałam i pooooolecam szkoda, ze tylko były 3 części - czytane przez Macieja Stuhra - książka Riberta Galbraith wszystkie 3 części
Och polecam posłuchać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry