reklama

Co czytamy, co oglądamy?

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez alinka, 15 Grudzień 2007.

1. alinka

alinka Fanka BB :)

Cześć dziewczyny, tak sobie pomyślałam że może podzielimy sie tym jakie ksiażki lubimy czytać w wolnym czasie jakie lubimy filmy, seriale, co ostatnio nowego widziałysmy i nam sie podobało lub nie.
    Może dzięki temu podrzucimy sobie jakieś ciekawe tytuły.
    Piszcie drogie Panie czy waszym zdaniem ten watek ma sens i jeśli tak to podrzucajcie tytuły i wraz
    żenia.;-)
    Żeby nie było gołosłownie zacznę od siebie, otóż właśnie jestem w trakcie czytania SAGI O LUDZIACH LODU i jestem pod naprawde dużym wrazeniem,:tak: doszłam do 23 tomu i wogóle mnie nie nudzi, a ogólnie z ksiązek to najbardziej że tak powiem siedze w trillerach medycznych, horrorach no i dobra powieśc też może być, podobają mi sie ksiażki Katarzyny Grocholi, Izabeli Sowy i innych wspólczesnych polskich autorek z zagranicznych me serce porwali Robin Cook oraz Stephen King, na widok harlquinow i tym podobnych dostaje alergii:baffled:
    Jesli chodzi o filmy to z takich oglądanych kilka do kilkanaście razy:cool2: np Dirty Dancing, Top Gun, Taxi1,2,3,Krąg i inne horrorki Sierzanci z Saint Tropez no i wszystkie durne komedie w stylu akademia policyjna lub cokolwiek byle z Leslie Nilsenem.
    No i seriale kochane, ja generalnie nie jestem ich zbytnią fanką i większość oglądam jednym okiem, jednak mam swoje ulubione takie jak Chirurdzy, Ostry dyżur oraz nasze polskie Ranczo.

to by było na tyle, mam nadzieje że Was nie zanudziłam na śmierc i ze ktos dał rade przeczytać to do końca.
    Pozdrawiam kochane forumowiczki:-)

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Ja czytałam wiecej do czasu az mała nieskońcvzyła ok.10 miesiecy.Teraz niemam kiedy.mała upomina sie.Lubie Chmielewskaoraz ksiazki o losach ludzi podczas drugiej wojny światowej.

3. reklama
  4. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

hmmm jak dla mnie to jest dokładnie ten sam klimacik
    obecnie czytam "Harrego Pottera" :tak:

5. mija79

mija79 Patrysiowa mama

przeczytałam wszystkie tomy wydane w polsce.Chciłaby jeszcze ostatni film obejrzec.

6. alinka

Za Harrego Potera jeszce się nie miałam okazji wziać ale skoro tak piszecie to jak zakoncze sage to przeczytam, dobrze kojarze że to w takim wlasnie basniowym klimacie jest utrzymane?

7. sewa

sewa mamuśka ;-)

Ja lubię Paulo Coelho, Williama Whartona, a ostatnio przypadł mi do gustu Janusz Wiśniewski.
    Praktycznie wszystkie pozycje tych autorów są godne polecenia :tak:oczywiście to moje skromne zdanie.

Co do filmów.... uwielbiam film Macieja Dejczera "Bandyta" wzruszający bardzo i ta muzyka..... cudna...

8. alinka

Janusza Wiśniewskiego czytałam Samotność w Śieci, naprawde świetna książka.

9. sewa

sewa mamuśka ;-)

Książka samotność w sieci bardzo fajna, miałam to nieszczęście, że najpierw widziałam film :-(i trochę mi wypaczył odbiór książki. Ale i tak fajne się czytało :tak:

10. reklama
  11. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja też lubię Whartona, natomiast Harry Potter to kompletnie nie dla mnie. Może za stara już jestem. Ale za to lubię też poczytać Jonathana Carrolla. Poza tym mam takie rzeczy, do których regularnie wracam. Znacie "Lewą rękę ciemności" Le Guin? Aaaa, no i "Mistrz i Małgorzata"....
    Z filmów ostatnio powalił mnie "Labirynt Fauna". Aż się poryczałam. A żelazna pozycja, to "Wielki błękit". No i "Czas Apokalipsy" .

pozdrawiam
    nikita

12. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Witam:-)
    "Harrego Pottera" bardzo lubie, "Mistrz i Małgorzata" mnie zachwyciła.Kiedyś czytałam po 10 książem kieśęcznie teraz ledwo dwie:-)Łobuz mały ma swoje prawa:tak:Uwialbiam książki Johna Grishana i utrzymane w podobnym klimacie, sensacyjnei detektywistyczne.Ostatnio czytałam "Niania potrzebna od zaraz" i szczerze polecam.Książki w kimaci "Niani" czytam miedzy sensacyjnymi;-)Bardzo lubie "Smażone zielone pomidory", zarówno książke jak i film.
    Co do filmów...wszystkie z Tomem Hanksem i Robinem Wiliamsem, komedie romantyczne, sensacyjne,"Gwiezdne Wojny","Dirty Dancing", "Step Up -Taniec zmysłów".Jakbym chciała wymienić moje ukochabe książki i filmy to ten post byłby ze 100 razy dłuzszy;-);-);-)

Poleć forum