reklama

Co dać do jedzenia 8,5miesięcznemu maluszkowi

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Mamusia_Kochanego_Kubusia, 30 Wrzesień 2010.

1. Mamusia_Kochanego_Kubusia

Mamusia_Kochanego_Kubusia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć, jestem nowa na tym portalu, zapisałam się kilka minut temu. Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i odpisze:)
    Jestem mamusią 8,5miesięcznego Kubusia.
    Chciałam się dowiedzieć co wy dajecie jeść takim małym aniołką.
    Ja daje gotowe obiadki- wszelkiego rodzaju spagetti, zimniaczki, zupki.Także zupki przyrządzone przeze Mnie
    Dostaje gotowe deserki, a także banany, potarte jabłko, chrupki kukurydziane, serki , ciasteczka dla niemowląt, soki i oczywiście mleczko modyfikowane.
    Czy coś jeszcze dawać? Nie chciałabym ażeby Mojemu Maleństwu czegoś zabrakło!
    Dziękuje i Pozdrawiam Kasia

2. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja dawałam już jajecznice i kanapki z pasztetem,dżemem.albo bułeczki jakieś, 7daysy:)))powaga mieliła wszystko.

3. reklama
  4. Maliina

Maliina Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    chcialam rowniez dodac ze daje malej jajko czy to na twardo czy jajecznice.
    mysle ze dosc urozmaicona dieta jest.
    ja daje malej tez chclebek bez niczego sam suchutki chlebek i pieknie go wcina.
    pozazdroszcze ze pije Ci synek soki itp.
    moja odkad skonczyly sie uplaly nic nie chce ruszyc.
    pije mleko modyfikowane ale z kaszka bo gołego nie tknie ale zeby sie napic czymkolwiek to pomarzyc moge....

5. pati1987

pati1987 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!!tez jestem bardzo ciekawa tego tematu,poniewz moj synek wlasnie skonczyl 8 miesiecy...ja podaje mu tylko rzeczy przeznaczone typowo dla niemowlat poniewaz boje sie mu zaszkodzic..a te jajecznice to na czym smazycie?? co wiecej podajecie??

6. marczelitto85

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kochana ja smarze małej i sobie:)))na masełku.....
    ja podawałam jeszcze kinder czekolade:)))jeden batonik na tydzień....a czemu nie???bo moja nie chciała jeść tych ciasteczek dla dzieci.teraz tez nie je i dake jej normalne ciacho.
    albo jeszcze chlebek maczałam w żółtku..aaaa kisiel.....budyń.możesz to spokojnie dawać.

7. pati1987

pati1987 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to super..jutro sprobuje z ta jajecznica:) ja dzis przez przypadek dalam malemu danonka...mam nadzieje ze mu nie zaszkodzi :) babcia mu przywiozla,ja nie przemyslalam i dalam mu..tak mu smakowalo ze zjadl calego..pozniej co sie naczytalam o tych danonkach to strach mnie oblecial..wogole maly ostatnio przechodzi rewolucje bo jedna pani doktor stwierdzila skaze bialkowa u niego i ciagle jest na Bebilonie pepti a ostatnio bylismy u drugiej i kazala dawac juz zwykle mleczko(oczywiscie modyfikowane) bo podawalam mu rozne jogurty te dla niemowlat i nic mu nie bylo wiec srwierdzila ze najwyzszy czas,no i tak Adrianek jest na Pepti a dostaje tez kaszke mleczno ry6zowa..

8. neci88

neci88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja gotowałam kisiel taki kupiony a do tego osobno rozrabiałam mleko modytyfikowane dajmy na to 4miarki na ok 20-30ml wody i nieszałam z kisielkiem juz gotowym,pyyychota

9. marczelitto85

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dopiero dałaś danonka???to twój to staruch jak tak moja dostała jak miała 4m.mozesz też dawać monte....nie bój się podawać nowości:)))

10. reklama
  11. ilona212

ilona212 Listopadowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  12. marczelitto85

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Poleć forum