reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co dać do jedzenia 8,5miesięcznemu maluszkowi

Dołączył(a)
30 Wrzesień 2010
Postów
2
Miasto
Gliwice
Cześć, jestem nowa na tym portalu, zapisałam się kilka minut temu. Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i odpisze:)
Jestem mamusią 8,5miesięcznego Kubusia.
Chciałam się dowiedzieć co wy dajecie jeść takim małym aniołką.
Ja daje gotowe obiadki- wszelkiego rodzaju spagetti, zimniaczki, zupki.Także zupki przyrządzone przeze Mnie
Dostaje gotowe deserki, a także banany, potarte jabłko, chrupki kukurydziane, serki , ciasteczka dla niemowląt, soki i oczywiście mleczko modyfikowane.
Czy coś jeszcze dawać? Nie chciałabym ażeby Mojemu Maleństwu czegoś zabrakło!
Dziękuje i Pozdrawiam Kasia
 
reklama
Cześć, jestem nowa na tym portalu, zapisałam się kilka minut temu. Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i odpisze:)
Jestem mamusią 8,5miesięcznego Kubusia.
Chciałam się dowiedzieć co wy dajecie jeść takim małym aniołką.
Ja daje gotowe obiadki- wszelkiego rodzaju spagetti, zimniaczki, zupki.Także zupki przyrządzone przeze Mnie
Dostaje gotowe deserki, a także banany, potarte jabłko, chrupki kukurydziane, serki , ciasteczka dla niemowląt, soki i oczywiście mleczko modyfikowane.
Czy coś jeszcze dawać? Nie chciałabym ażeby Mojemu Maleństwu czegoś zabrakło!
Dziękuje i Pozdrawiam Kasia
ja dawałam już jajecznice i kanapki z pasztetem,dżemem.albo bułeczki jakieś, 7daysy:)))powaga mieliła wszystko.
 
chcialam rowniez dodac ze daje malej jajko czy to na twardo czy jajecznice.
mysle ze dosc urozmaicona dieta jest.
ja daje malej tez chclebek bez niczego sam suchutki chlebek i pieknie go wcina.
pozazdroszcze ze pije Ci synek soki itp.
moja odkad skonczyly sie uplaly nic nie chce ruszyc.
pije mleko modyfikowane ale z kaszka bo gołego nie tknie ale zeby sie napic czymkolwiek to pomarzyc moge....
 
Witam!!tez jestem bardzo ciekawa tego tematu,poniewz moj synek wlasnie skonczyl 8 miesiecy...ja podaje mu tylko rzeczy przeznaczone typowo dla niemowlat poniewaz boje sie mu zaszkodzic..a te jajecznice to na czym smazycie?? co wiecej podajecie??


 
Witam!!tez jestem bardzo ciekawa tego tematu,poniewz moj synek wlasnie skonczyl 8 miesiecy...ja podaje mu tylko rzeczy przeznaczone typowo dla niemowlat poniewaz boje sie mu zaszkodzic..a te jajecznice to na czym smazycie?? co wiecej podajecie??


kochana ja smarze małej i sobie:)))na masełku.....
ja podawałam jeszcze kinder czekolade:)))jeden batonik na tydzień....a czemu nie???bo moja nie chciała jeść tych ciasteczek dla dzieci.teraz tez nie je i dake jej normalne ciacho.
albo jeszcze chlebek maczałam w żółtku..aaaa kisiel.....budyń.możesz to spokojnie dawać.
 
No to super..jutro sprobuje z ta jajecznica:) ja dzis przez przypadek dalam malemu danonka...mam nadzieje ze mu nie zaszkodzi :) babcia mu przywiozla,ja nie przemyslalam i dalam mu..tak mu smakowalo ze zjadl calego..pozniej co sie naczytalam o tych danonkach to strach mnie oblecial..wogole maly ostatnio przechodzi rewolucje bo jedna pani doktor stwierdzila skaze bialkowa u niego i ciagle jest na Bebilonie pepti a ostatnio bylismy u drugiej i kazala dawac juz zwykle mleczko(oczywiscie modyfikowane) bo podawalam mu rozne jogurty te dla niemowlat i nic mu nie bylo wiec srwierdzila ze najwyzszy czas,no i tak Adrianek jest na Pepti a dostaje tez kaszke mleczno ry6zowa..



 
ja gotowałam kisiel taki kupiony a do tego osobno rozrabiałam mleko modytyfikowane dajmy na to 4miarki na ok 20-30ml wody i nieszałam z kisielkiem juz gotowym,pyyychota
 
No to super..jutro sprobuje z ta jajecznica:) ja dzis przez przypadek dalam malemu danonka...mam nadzieje ze mu nie zaszkodzi :) babcia mu przywiozla,ja nie przemyslalam i dalam mu..tak mu smakowalo ze zjadl calego..pozniej co sie naczytalam o tych danonkach to strach mnie oblecial..wogole maly ostatnio przechodzi rewolucje bo jedna pani doktor stwierdzila skaze bialkowa u niego i ciagle jest na Bebilonie pepti a ostatnio bylismy u drugiej i kazala dawac juz zwykle mleczko(oczywiscie modyfikowane) bo podawalam mu rozne jogurty te dla niemowlat i nic mu nie bylo wiec srwierdzila ze najwyzszy czas,no i tak Adrianek jest na Pepti a dostaje tez kaszke mleczno ry6zowa..




dopiero dałaś danonka???to twój to staruch jak tak moja dostała jak miała 4m.mozesz też dawać monte....nie bój się podawać nowości:)))
 
reklama
Do góry