reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co dać do jedzenia 8,5miesięcznemu maluszkowi

ja tylko sgeruję że nie kazy 8miesięczniak jest gotowy na kawałki,ważne by do jedzenia nie zrazić szczególnie jeśli ma się w domu niejadka
 
reklama
kakakarolina dzieki za artykul :) Moze tam uda mi sie znalesc jakies rozwiazanie

marczelitto u nas tych prob juz bylo tyle... i zawsze konczy sie albo zakrztuszeniem albo wymiotami. W duzej mierze to, ze nie chce zuc wynika nie tylko z wady przelyku ale tez z lenistwa mojego malego szkraba;) Bo to jest taki niejadek, jak tylko widzi lyzeczke to od razu zaciska buzie. I trzeba go brac podstepem. Dlatego ciezko jest mu podac bardziej staly pokarm, zeby sie nie zakrztusil. Ale jutro sprobuje mu dac banana niech sobie sam paluszkami zje, moze malymi kroczkami uda sie go przyzwyczaic :)
 
kakakarolina dzieki za artykul :) Moze tam uda mi sie znalesc jakies rozwiazanie

marczelitto u nas tych prob juz bylo tyle... i zawsze konczy sie albo zakrztuszeniem albo wymiotami. W duzej mierze to, ze nie chce zuc wynika nie tylko z wady przelyku ale tez z lenistwa mojego malego szkraba;) Bo to jest taki niejadek, jak tylko widzi lyzeczke to od razu zaciska buzie. I trzeba go brac podstepem. Dlatego ciezko jest mu podac bardziej staly pokarm, zeby sie nie zakrztusil. Ale jutro sprobuje mu dac banana niech sobie sam paluszkami zje, moze malymi kroczkami uda sie go przyzwyczaic :)
niejadka to i ja mam w domku........doszło do tego ze kanapkę je.....widelcem, zrobił ten sposób na niej takie wrażenie że zje mi całą bułkę;))spryciarze.....ich trzeba sposobami brać:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry