reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co dalej po poronieniu?PILNE

agusia080

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2010
Postów
15
Miasto
Poznań
witam
mam pytanie co mi przysluguje po poronieniu?np.czy jakies zwolnienie itpJestem dwa dni po tym zdarzeniu i chcialabym sie dowiedziec jakie mam prawa,poronienie bylo w 9 tygodniu?

bardzo prosze o info
dziekuje
 
reklama
niestety niewiele przysługuje napewno dostałaś zwolnienie ze szpitala możesz jeszcze zgłosić się do swojego gina po dodatkowe zwolnienie
 
Przede wszystkim zapalam (*) dla Twojego aniołka.
Należy Ci się zwolnienie lekarskie 100% płatne tydzień, dwa tygodnie lub 6 tygodni ty wybierasz.
Możesz swoje dziecko zarejestrować w urzędzie stanu cywilnego bo szpital musi zgłośić urodzenie martwego dziecka, jeśli jesteś ubezpieczona w prywatnej ubezpieczlni należą ci się pieniądze za urodzenie martwego dziecka.
Masz prawo także pochować swoje dziecko musisz to zgłosić w szpitalu u nas w Toruniu zgłasza się to w prosektorium i zakład pogrzebowy resztę załatwia.
Ja swoje dziecko pochowałam, a był to 8 tydzień.
Resztę informacji znajdziesz uprawnienia rodziców po poronieniu/ urodzeniu martwego dziecka
Trzymaj się Poadrawiam







Moje aniołki:
Olek 11.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]

Ada 04.05.2010
[*]
 
Do góry