reklama

co dalej...

Wszyscy rodzice,którzy przeszli stratę swoich maleństw .Jak żyć dalej,jak mieć nadzieję,że j

1. nisiao

nisiao Fanka BB :)

Kochani wszyscy,zalogowałam się tutaj z głową pełną pytań z serce przepełnionym bóle i żalem,nie potrafię sobie poradzic ze stratą naszego Bubusia-tak pieszczotliwie go nazwałam.:-(ma mieszane nastroje raz tłumacząc sobie,,tak miało być'' po chwili,,dlaczego nas to spotkało,co nas pokarało,co źle zrobiłam?........Nie wiem czy kiedykolwiek o tym zapomnę,moje zycie i podejście wraz z odejściem naszego Bubusia,już nigdy nie będzie takie samo,oczekiwanie na dziecko nigdy juz nie będzie beztroskie i takie nowe i nie tak bolesne:( boje się,że nie zdołam za parę dni wrócić do pracy,do ludzi .....Boję się,że już nigdy nie zostanę mamą:(

2. Eterka

Eterka Początkująca w BB

Hej ja poroniłam 2 miesiace temu to było straszne,pierwsza ciąża 6 tydzien i nie ma takze wiem co czujesz...

3. reklama
  4. megawatek

megawatek Zaciekawiona BB

Witam Kochane.
    nisiaoEterka rozumiem Was bardzo dobrze. Poroniłam dwa razy :-( Niestety u mnie całe życie się sypie. Ja nie potrafię sobie z tym poradzić z mężem się nie układa. Nisiao nie zapomnisz o tym.

5. julkowa

julkowa Agentka 002 :-)

Witam
    dziewczyny niestety ale wiem jaki to jest ból :-(ja poroniłam 6lat temu:-(..............ciezko się wraca do tego :( dlatego staram sie jak najmniej ,bo Bóg oddał mi mojego aniołka 2 lata temu gdy urodziłam córcię :tak:
    Piszę oddał gdyz to była nie planowana ciąża (mam jeszcze 5latka):-) i zupełnie nie spodziewałam sie 2 dziecka wtedy płakałam jak bóbr gdyz to był nie odpowiedni moment na 2 dziecko ,dopiero po jakimś czasie zdałam sobie sprawę ze tak chciał Bóg i powinnam sie jedynie cieszyć ,tak wiec to mój aniołek.
    Myśląc w ten sposób jest mi łatwo przejść przez to wszystko ,choć wiem ze nie mozna straty dziecka rekompensować ssobie kolejnym.Jest to jedynie zajęcie mysli czymś innym ,Co nie znaczy ze nie mysle,o tym jakie by było,ile miało by dziś lat,czy to chłopczyk czy dziewczynka (8 tc):-(
    Mi bardzo pomogła stronka DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców znalazłam tam wiele wsparci i zrozumienia :tak:
    Pozdrawiam i łączę sie w waszym bólu :-(

Poleć forum