reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co do spania dla małego wiercipięty :)

miniaszka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2018
Postów
91
Mój 1.5 roczny synek bardzo wierci się podczas snu. Potrafi wielokrotnie zmieniać pozycję, kręci się kółko po całym łóżku. Do tej pory spał w pełnym śpiworku, ale teraz zaczyna mu się sprzeciwiać, ponieważ jednak krępuje mu to ruchy. Co polecacie - śpiworki z nogawkami, może jakieś grube piżamy? :)
 
reklama
U nas w sypialni jest 18-19 stopni i też do tej pory córka spała w śpiworku. Jednak nie ją a mnie zaczął denerwować i zmieniłam na normalną kołdrę. Też jest małym wiercipiętą i zawsze się rozkopie. Do spania ubieram jej zwykłego bawełnianego pajaca lub z froty. Ale ja ogólnie jestem fanką zimnego chowu :)
 
Ja polecam pajacyk ze stópkami, ale taki cieplejszy (np. welurowy) na te chłodne pory roku.
Choć dla dziecka 1,5 rocznego i dwuczęściowa pidżama jest w porządku.
Przetestuj, sprawdź co podpasuje dziecku i zapewni tobie dobry sen bez zamartwiania sie, ze twoje dziecko zmarznie, gdy przez pół nocy będzie spało odkryte ;) (w gruncie rzeczy dziecko jak każdy człowiek reguluję sobie ciepłotę ciała do snu, a gdy poczuje chłodek, który go wybudza to albo sie nakryje albo zasygnalizuje tobie np. płaczem że jest mu niekomfortowo :))
 
Ostatnia edycja:
Do góry