reklama

co dziś macie na obiad

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez marcysia834, 15 Listopad 2011.

1. marcysia834

marcysia834 mamuska

zainspirowana pytaniem fanta20062 zakładam wątek z pytaniem jak w wątku

co macie dziś na obiad:) ........ może mamy które mają brak weny podłapią jakiś pomysł na obiad od mam , które wiedzą co ugotować :)

2. marcysia834

marcysia834 mamuska

ja mówiłam że brak mi weny na dzisiaj .......ale zrobię schabowe ziemniaczki i do tego buraczki :d

3. reklama
  4. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

To ja tak jak pisałam na innym wątku zrobię dziś mielone z ziemniaczkami i sałatkę z pomidorków z cebulką :tak:

5. Mama_i_Marcel

Mama_i_Marcel Listopadowa mama '09

ja dzisiaj mam pomidorową z makaronem + smażone filety z kurczaka nadziewane papryką czerwona i serem, do tego sałatka warzywna.

6. as-asia1989

as-asia1989 Fanka BB :)

ja ja dziś mam zupe pieczarkową

7. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

krupnik ziemniaki buraki i schabowe zawijane z szynka szwardzwaldzka i serem:)

8. marcysia834

marcysia834 mamuska

a u mnie zmiana planów........ poszłam sobie na miasto bo chłop mnie wysłał i nie rozmroziłam mięsa...... więc na szybkiego zrobię naleśniki ........tylko problem w tym że zawsze mi się tu rozwalają :baffled: a gdzie indziej mi wychodzą pewnie wina mąki bo ma w sobie proszek do pieczenia :eek::eek:

9. as-asia1989

as-asia1989 Fanka BB :)

od kiedy w moce jest już proszek do pieczenia

10. reklama
  11. marcysia834

marcysia834 mamuska

od kiedy mieszka się w anglii :-) oni mają mąkę bez proszku i z proszkiem do pieczenie ....

12. gosiek-28

gosiek-28 Fanka BB :)

marcysia ja kupowałam w Pl sklepach bo te angielskie to faktycznie badziewiaste a pierogów to już z tej mąki na pewno nie ugnieciesz:-)

Poleć forum