reklama

Co dzis na obiad:)

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez julia28, 8 Maj 2009.

1. julia28

julia28 Mama lutowa 2007

Co dzis na obiad:)WLASNIE PRZEGLADALAM ROZNE STRONY I W SUMIE NIE ZNALAZLAM NIC KONKRETNEGO:)MOZE TU BYSMY PODALY JAKIES ROZNIASTE PRZEPISY NA OBIAD,KOLACJE,SNIADANIE????????W SUMIE CO DZIS ZROBIC????????MOZE KROKIETY???????

Ostatnia edycja: 8 Maj 2009
  2. didi

didi Fanka BB :)

super pomysl...ja tez dzisiaj bez pomyslu na obiad tymbardziej ze moj Al to niejadek.. a ja cyckuje i tez wszystkiego nie jem

3. reklama
  4. 3razyM

3razyM Aktywna w BB

ja dzisiaj na latwizne z obiadem ide : krokiety ziemniaczane z sosem grzybowym szybko i bez zbednych zabaw przy garach - chociaz uwielbiam gotowac ale dzisiaj opadam z sil ::)
    jesli lubicie kuraka(oprawionego po swojemu) to polecam udka pieczone w brytfannie z cwiartkami ziemniakow , marczewa- duze kawalki i porem dodanych po 40 minutach i posypanych przyprawa do ziemniakow . nie brudzisz naczyn a jesz pysznie i sycaco :)

5. WolfiA

WolfiA Lutowa MaMa ''07 i ''09

ziemniaki, paluszki rybne i szpinak;-)

6. agusiek

agusiek mama marcowa 2009

ryz gotowany na rosolku z przyprawami plus warzywa z patelni:-)

7. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Bunt patelni spowodował zmianę planów.:wściekła/y:
    Patelnia już była do wymiany,ale jakos sie trzymała do dzisiaj :sorry2:
    Będzie lasagne kupna i z ciasta na naleśniki po obiedzie będą banany w cieście naleśnikowym z bitą śmietaną ;-)

8. didi

didi Fanka BB :)

a u mnie dzisiaj ulubiona zupka mojego chlopka..czyli pomidorowka z ryzem i do tego jakby chcial zamiast ryzu grzanki czosnkowe...bo on do wszystkiego czosnk wali..

9. anineczka

Hmmm uwielbiam pomidorówkę z ryżem.Z makaronem nie,ale z ryżem pychotka.Wie Twój didi co dobre ;-)Ale z grzankami nie jadłam.Kiedyś zrobiłam zupę krem z grzankami i wrzuciłam te grzanki do tej zupy.I jak te grzanki napęczniały to :baffled: bleee.A jak ty robisz?
    Śmiałam się wtedy,ze to chyba ma byc szybka zupa bo szybko trzeba jeśc by grzanki się nie rozmokły :sorry2:
    A czosneczek,bardzo zdrowy i pyszny ;-)

10. reklama
  11. Margaritta

Margaritta MamaDwóchKsiężniczek

Witam sie i ja.
    Super wątek- chociaz ja tam za bardzo nie wymyslam, bo.... rybe jemy przewaznie+ryz z warzywami:sorry2: Martyska sie buntuje czasem to jej cos tam na szybko sie zrobi,No ale na weekend staram sie cos innego zrobic niz ryba:-D Dlatego przepisy Wasze- szybkie i sprawdzone sa super.No i przy Nikoli mojej to tylko te "szybkie" wchodza w gre;-)

I oczywiscie mam pytania:sorry2:

anineczka a czy ten ser przez te 20 minut sie tak nie "spiecze"??:dry: dodac go troszke pozniej czy odrazu ze wszytskim?

3razyM te udka i te ziemniaki rozumiem wsio surowe tak? i por jakos pokrojony w plasterki czy ptrzekrojony i dodany do smku tylko?:dry:

Wybaczcie,ale same wiecie,ze rybe to na patelnie i juz:-D ;-)

Dzieki za odp.Byłabym wdzieczna za szybką odp.bo kurak czeka dzis;-)

12. anineczka

Margaritta spiecze sié.No tak zarumieni,że tak powiem.
    Możesz dac na niższą półkę w piekarniku.

U nas dziś rosołek,coś mnie naszło.
    Wieczorem mąż zrobi krokiety i kończy robic sałatkę z selera ;-)

Poleć forum