reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co dzis na obiad:)

julia28

Mama lutowa 2007
Dołączył(a)
5 Luty 2008
Postów
1 121
Miasto
Wrocław/Galway/Athenry
Co dzis na obiad:)WLASNIE PRZEGLADALAM ROZNE STRONY I W SUMIE NIE ZNALAZLAM NIC KONKRETNEGO:)MOZE TU BYSMY PODALY JAKIES ROZNIASTE PRZEPISY NA OBIAD,KOLACJE,SNIADANIE????????W SUMIE CO DZIS ZROBIC????????MOZE KROKIETY???????
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja dzisiaj na latwizne z obiadem ide : krokiety ziemniaczane z sosem grzybowym szybko i bez zbednych zabaw przy garach - chociaz uwielbiam gotowac ale dzisiaj opadam z sil ::)
jesli lubicie kuraka(oprawionego po swojemu) to polecam udka pieczone w brytfannie z cwiartkami ziemniakow , marczewa- duze kawalki i porem dodanych po 40 minutach i posypanych przyprawa do ziemniakow . nie brudzisz naczyn a jesz pysznie i sycaco :)
 
Bunt patelni spowodował zmianę planów.:wściekła/y:
Patelnia już była do wymiany,ale jakos sie trzymała do dzisiaj :sorry2:
Będzie lasagne kupna i z ciasta na naleśniki po obiedzie będą banany w cieście naleśnikowym z bitą śmietaną ;-)
 
a u mnie dzisiaj ulubiona zupka mojego chlopka..czyli pomidorowka z ryzem i do tego jakby chcial zamiast ryzu grzanki czosnkowe...bo on do wszystkiego czosnk wali..
 
Hmmm uwielbiam pomidorówkę z ryżem.Z makaronem nie,ale z ryżem pychotka.Wie Twój didi co dobre ;-)Ale z grzankami nie jadłam.Kiedyś zrobiłam zupę krem z grzankami i wrzuciłam te grzanki do tej zupy.I jak te grzanki napęczniały to :baffled: bleee.A jak ty robisz?
Śmiałam się wtedy,ze to chyba ma byc szybka zupa bo szybko trzeba jeśc by grzanki się nie rozmokły :sorry2:
A czosneczek,bardzo zdrowy i pyszny ;-)
 
Witam sie i ja.
Super wątek- chociaz ja tam za bardzo nie wymyslam, bo.... rybe jemy przewaznie+ryz z warzywami:sorry2: Martyska sie buntuje czasem to jej cos tam na szybko sie zrobi,No ale na weekend staram sie cos innego zrobic niz ryba:-D Dlatego przepisy Wasze- szybkie i sprawdzone sa super.No i przy Nikoli mojej to tylko te "szybkie" wchodza w gre;-)

I oczywiscie mam pytania:sorry2:

anineczka a czy ten ser przez te 20 minut sie tak nie "spiecze"??:dry: dodac go troszke pozniej czy odrazu ze wszytskim?

3razyM te udka i te ziemniaki rozumiem wsio surowe tak? i por jakos pokrojony w plasterki czy ptrzekrojony i dodany do smku tylko?:dry:

Wybaczcie,ale same wiecie,ze rybe to na patelnie i juz:-D ;-)

Dzieki za odp.Byłabym wdzieczna za szybką odp.bo kurak czeka dzis;-)
 
reklama
Margaritta spiecze sié.No tak zarumieni,że tak powiem.
Możesz dac na niższą półkę w piekarniku.

U nas dziś rosołek,coś mnie naszło.
Wieczorem mąż zrobi krokiety i kończy robic sałatkę z selera ;-)
 
Do góry