reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co dzisiaj bedzie - było u mnie na obiad???

reklama
U mnie drugi dzień rosołek :-) taki dobryyy wyszedł... szkoda że sie kończy... :-D


I tu pytanie: Dajecie do rosołu jakieś ulepszacze typu wegeta czy kostki rosołowe? ;-)



Ja staram się ograniczać do minimum ale kupiłam tą nowość- Bulionetki. I dałam jedną wołową i wyszedł takiii dobry rosołek... super... :tak:
 
Paula, u mnie dziś też niedzielny rosół.
Jeśli gotuję rosół z jakiegoś swojskiego drobiu to nie daję ulepszaczy, tylko włoszczyzna. A jak ze sklepowego, to daję. No i zawsze daję do rosołu przypaloną cebulę. :tak::tak:
 
Paula ja dodaje do zup dodatki

tzn jak kuba byl mniejszy i gotowalam mu oddzielnie to nie przyprawialam niczym a teraz jak je z nami to normalnie daje. Wczesniej kostke a odkad sa te bulinwtki to tylko to kupuje, nie sa sztuczne a i zupka pyszna wychodzi

u mnie dzis bigos
 
paula ja też daję: kostkę winiary drobiową lub warzywną ale tą o niższej zawartości tłuszczu i soli - jest taka bardziej krucha a nie tłusta
 
reklama
Do góry