reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co dzisiaj bedzie - było u mnie na obiad???

reklama
a u mnie dzis babka ziemniaczana mniam mniam i do tego pomidorki w smietanie
zapraszam jak ktos ma ochote :-D:-D:-D:-D
 
u nas ziemniaczki, mizeria i kotleciki mielone:-) a na deser ciacho KOPIEC KRETA wczoraj upiekłam mniammmmm
 
Ela babka ziemniaczana?? A co to bo nie jadłam

U mnie dzis dzis delikatnie tylko rosolek bo R chyba jakiego wirusa zlapal i nic nie je
nie jadłas?????
oto przepis :
1,5 kg ziemniaków
2 cebule
20 dag pieczarek
3 jajka
boczek ewentualnie jakas kiełbaska lub wedlinka
4 łyzki oleju
3 czubate łyzki bułki tartej
pietruszka
sól ,pieprz

połowe ziemniaków zetrzec na miazge a druga zetrzec na grube oczka -razem wszystko wymiaszac .Boczek zesmazyc ,pieczarki ,cebule udusic .
Do ziemniaków wbic jaja wsypac bułke tarta i na koniec boczek i pieczarki z cebula.
Duza forme wysmarowac tłuszczem iobficie obsypac bułka tarta . Nalac mase ziemniaczana i piec 75 min w temp 150 stopni
smacznego!!!
 
reklama
elcia to takie danie z górnych części polski na dole tego nie znają u mnie tez się je babke ziemniaczaną i kiszke ziemniaczaną

a u nas dziś wyjątkowo barszcz biały z białą kiełbaską i ziemniaczkami
wyjątkowo bo teściowa przxychodzi i trzeba coś zrobić
 
Do góry