reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co dzisiaj bedzie - było u mnie na obiad???

reklama
naprawde babka Eli smakowicie się zapowiada, więc zostawię ja sobie na weekend
A dziś skromniutko sałatka z pomidorów, puree ziemniaczane i jajka sadzone.
 
Ale smaku robicie laski!:)
Ale tez mam dobra sciage w razie czego, bo jak ja gotuje, to u Was juz dawno po obiadku.:-)
Elcia, co do tej baby, to w dosc plaskiej blaszcze sie to robi, czy takiej duzej (glebokiej, jak sie babke piecze?:) bo tez za mna takie cos chodzi od dawna, ale jeszcze nie robilam...
U mnie na obiadek byly poledwiczki wieprzowe i makaron ryzowy z warzywami (marchewka, por, brukselka i pieczarki)

A na jutro mam ochote na tarte cebulowa, tylko nie wiem, czy bede miala czas zeby zrobic...
 
pryzybla
może byc blaszka taka jak na ciasto np okrągła jak na biszkopt

a u mnie znowu obiad chyab jakies schabowe bo nie mam pomysłu ziemniaczki i kalafior
 
reklama
Do góry