reklama

co dziwnego wlasnie zjadlas :)

Temat na forum 'Archiwum sierpień 2012' rozpoczęty przez kruszki, 22 Grudzień 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kruszki

kruszki Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiec moze opisujmy nasze smaczki :)ja wlasnie zjadlam lasagne i zagryze jabluszkiem :) smacznego dziewczyny :)

i przepisy !!

Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2011
  2. Ainhoa

Ainhoa Mama Zuzi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aż tak źle to ja nie mam:D Zjadłam banana, bo rzeczywiście czesto odczuwam głód;) I pragnienie mam o wiele większe...

3. reklama
  4. flądra

flądra Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zawsze się obawiałam jakie dziwności będę jeść w ciąży, bo zawsze lubiłam, jabłko z paluszkami słonymi albo po rybie zjesc czekoladke, albo chipsy z czekoladą, ogórki kiszone i w ogole wszystko (pizza, gyros, frytki, pierogi, ryba po grecku, krokiety itp.) popijam mlekiem...ale żadnych nowych udziwnień nie zaobserwowalam...jeszcze:-D

5. kakakarolina

kakakarolina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja smaków nie miałam żadnych ostatnio i teraz tez się nie zapowiada. A ni więcej ani mniej jem tak samo i to samo ;-)
    Nawet te smaki ciążowe uznałam za mit :-D

6. KA milka

KA milka mamy lipcowe'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja też smaków jakichś specjalnych nie mam, jedyne co to odrzuca mnie od niektórych rzeczy, np od wędlin, ciągle kanapki z serem, ale myślę że na jakieś zachcianki to dopiero przyjdzie czas. ciekawa jestem jak będzie z potrawami wigilijnymi, zy wszystko będzie mi smakowało tak jak zawsze

7. Ciania

Ciania Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez tak uważam... nie mam teraz żadnych smaczków, ani nie miałam ich wczesniej.

I powiem więcej ciężko mi sobie wyobrazic ze wysyłam męża w nocy po lody, śledzie czy truskawki. Po prostu zdrowy rozsądek wziąłby górę nad hormonami....

8. kakakarolina

kakakarolina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ciania u mnie to samo. Nawet jak mam na coś ochotę czego nie ma w domu trudno.... przejdzie. Ale to bez znaczenia czy w ciąży czy nie :-)

9. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kakakarolina, Ciania - u mnie tak samo :)
    W poprzednich ciążach też nie miałam "zachcianek", jedyny odmienny objaw to to że drażnią mnie różne zapachy.
    Ale apetycik dopisuje!!

10. reklama
  11. cece84

cece84 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie odrzucilo praktycznie od wszystkiego, od coli ktora mi pomagala, wymiotuje nawet po zwyklej herbacie. teraz zmiksowalam 2 jablka i banana, zobaczymy, ale pewnie za jakies 30 minut albo i wczesniej... blee. Trzymajcie sie i objadajcie!

12. kruszki

kruszki Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no ja staram sie miec w domu na co mam ochote, w granicach rozsadku oczywiscie, jak czuje ssanie na cos kalorycznego i niezdrowego to chwytam owoc, rano jest tragedia ciagle, sniadanie moge zjesc 12 lub pozniej :/ kawa odrzuca

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum