reklama

co dziwnego wlasnie zjadlas :)

Temat na forum 'Archiwum sierpień 2012' rozpoczęty przez kruszki, 22 Grudzień 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kruszki

kruszki Fanka BB :)

wiec moze opisujmy nasze smaczki :)ja wlasnie zjadlam lasagne i zagryze jabluszkiem :) smacznego dziewczyny :)

i przepisy !!

Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2011
  2. Ainhoa

Ainhoa Mama Zuzi

Aż tak źle to ja nie mam:D Zjadłam banana, bo rzeczywiście czesto odczuwam głód;) I pragnienie mam o wiele większe...

3. reklama
  4. flądra

flądra Fanka BB :)

zawsze się obawiałam jakie dziwności będę jeść w ciąży, bo zawsze lubiłam, jabłko z paluszkami słonymi albo po rybie zjesc czekoladke, albo chipsy z czekoladą, ogórki kiszone i w ogole wszystko (pizza, gyros, frytki, pierogi, ryba po grecku, krokiety itp.) popijam mlekiem...ale żadnych nowych udziwnień nie zaobserwowalam...jeszcze:-D

5. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Ja smaków nie miałam żadnych ostatnio i teraz tez się nie zapowiada. A ni więcej ani mniej jem tak samo i to samo ;-)
    Nawet te smaki ciążowe uznałam za mit :-D

6. KA milka

KA milka mamy lipcowe'06 Fan(ka)

ja też smaków jakichś specjalnych nie mam, jedyne co to odrzuca mnie od niektórych rzeczy, np od wędlin, ciągle kanapki z serem, ale myślę że na jakieś zachcianki to dopiero przyjdzie czas. ciekawa jestem jak będzie z potrawami wigilijnymi, zy wszystko będzie mi smakowało tak jak zawsze

7. Ciania

Ciania Zaangażowana w BB

ja tez tak uważam... nie mam teraz żadnych smaczków, ani nie miałam ich wczesniej.

I powiem więcej ciężko mi sobie wyobrazic ze wysyłam męża w nocy po lody, śledzie czy truskawki. Po prostu zdrowy rozsądek wziąłby górę nad hormonami....

8. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Ciania u mnie to samo. Nawet jak mam na coś ochotę czego nie ma w domu trudno.... przejdzie. Ale to bez znaczenia czy w ciąży czy nie :-)

9. dorotak

dorotak Fanka BB :)

kakakarolina, Ciania - u mnie tak samo :)
    W poprzednich ciążach też nie miałam "zachcianek", jedyny odmienny objaw to to że drażnią mnie różne zapachy.
    Ale apetycik dopisuje!!

10. reklama
  11. cece84

cece84 Zaciekawiona BB

Mnie odrzucilo praktycznie od wszystkiego, od coli ktora mi pomagala, wymiotuje nawet po zwyklej herbacie. teraz zmiksowalam 2 jablka i banana, zobaczymy, ale pewnie za jakies 30 minut albo i wczesniej... blee. Trzymajcie sie i objadajcie!

12. kruszki

kruszki Fanka BB :)

no ja staram sie miec w domu na co mam ochote, w granicach rozsadku oczywiscie, jak czuje ssanie na cos kalorycznego i niezdrowego to chwytam owoc, rano jest tragedia ciagle, sniadanie moge zjesc 12 lub pozniej :/ kawa odrzuca

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum