)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Co gdy nie chce karmić piersia

reklama

Inka_89

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Najgorsze właśnie jest to że trzeba się tłumaczyć. A co kogo to obchodzi jak karmisz? To Twoje życie, Twoje dziecko i Twoja sprawa. Ja na początku też głupio się tlumaczylam, że refluks że lekarz zalecił. A teraz na głupie pytania typu: To nie karmisz piersią? Odpowiadam krótko i zwięźle NIE ale takim tonem który nie zachęca do zadawania kolejnych głupich pytań.
Ja robię tak samo :) i wtedy nikt nie zadaje dodatkowych pytań :)

Mama2018mama2019

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja również nie chce karmić piersią po porodzie , pierwszego synka karmiłam może miesiąc ile łez ile czasu spędziłam później na laktatorze już się śmiali że mnie że doje się jak krowa ciągle na cyckach wisze, moje dziecko wysysalo że mnie wszystkie moje nerwy , czułam się wyrodna matka bo przecież Kp bo każdy karmi bo każdy poleca , wkoncu mój syn dostał mleko bez laktozy i to był dla mnie super czas bez płaczu, z pełnym brzuszkiem dziecka ma 16 miesięcy i tylko raz złapał katarek ;) gdzie moje koleżanki karmią piersią i ich dzieci chorowały już ze 100 razy... Dla mnie nie był po porodzie najgorszy połóg tylko karmienie piersią !

anbed80

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
nie tłumacz się po prostu, co to kogo obchodzi...to jest Twój wybór, najważniejsze,żeby dzieci miały zdrową mamę. Słyszałam tez o jakiejś farmaceutce, która pomaga w takiej sytuacji. Na fb chyba ma stronkę. Dużo zdrówka dla Was, gratulacje dla Ciebie, siły i mocy. Tulam
W jakim sensie
nie tłumacz się po prostu, co to kogo obchodzi...to jest Twój wybór, najważniejsze,żeby dzieci miały zdrową mamę. Słyszałam tez o jakiejś farmaceutce, która pomaga w takiej sytuacji. Na fb chyba ma stronkę. Dużo zdrówka dla Was, gratulacje dla Ciebie, siły i mocy. Tulam
O co chodzi z tą farmaceutą bo nie załapałam..
A dziś byłam u psychiatry na NFZ, niby młoda dziewczyna ale jakoś zero empati..jutro idę do psychologa na NFZ zobaczymy na kogo trafię ...

erligerli

Zaangażowana w BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
laktaceuta, kóry Ci pomoże z lekami, bo często jest tak, że można je stosować, przy karmieniu, ale lekarzom się nie chce sprawdzać i na wyrost zabraniają. Oczywiście to wszystko jeśli chcesz. Mi się zdarzał DMER przy pierwszym, teraz jakoś nie mam.

erligerli

Zaangażowana w BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja również nie chce karmić piersią po porodzie , pierwszego synka karmiłam może miesiąc ile łez ile czasu spędziłam później na laktatorze już się śmiali że mnie że doje się jak krowa ciągle na cyckach wisze, moje dziecko wysysalo że mnie wszystkie moje nerwy , czułam się wyrodna matka bo przecież Kp bo każdy karmi bo każdy poleca , wkoncu mój syn dostał mleko bez laktozy i to był dla mnie super czas bez płaczu, z pełnym brzuszkiem dziecka ma 16 miesięcy i tylko raz złapał katarek ;) gdzie moje koleżanki karmią piersią i ich dzieci chorowały już ze 100 razy... Dla mnie nie był po porodzie najgorszy połóg tylko karmienie piersią !
współczuję tej historii, mam nadzieję, że mimo wszystko, za drugim razem będzie inaczej. Niech karmienie będzie łatwe, lekkie i przyjemne dla Was. Czy to butlą, czy piersią.

reklama

Inka_89

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

Brawo Ty :) po takich przezyciach to najlepsza decyzja jaka mogłaś podjac, najlepsza dla Ciebie i dziecka :).

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry