reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co gdy nie chce karmić piersia

Inka_89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2018
Postów
38
hej, czy są tu dziewczyny, które od poczatku wiedziały, że nie będą kp? Pytam głównie pod kątem pobytu w szpitalu jak to jest jak mówisz że nie będziesz karmic. Podpisujesz coś wtedy i karmisz mm?
 
reklama
U mnie niby byl lekki nacisk na kp bo od razu do piersi corke przystawili i pokazywali co i jak i pokoj laktacji byl ale jak poprosilam o porcje mm to bez problemu mi dali. Karmilam mieszanie przez 1,5/2 mce pozniej tylko mm.
A w szpitalu zmusic do kp Cie nie mogą ;-) to chyba jest Twoj wybor? Ja z takiego zalozenia wychodze
 
U mnie w szpitalu jest nacisk na kp i to wiem bo już tan rodziłam, ale po tym co przeszłam z kp wiem ze już nigdy więcej. I właśnie jest tak że od razu przystawiają Ci dziecko do piersi. Dlatego chce wiedziec jak to wygląda jak ktoś otwarcie powie, że nie chce karmić.
 
Ostatnia edycja:
Ja otwarcie powiedziałam że prosze o butelkę i że jesteśmy z mężem zdecydowani na mm. Nie pamiętam już czy coś podpisywałam ale mam w książeczce zdrowia wpisane że dziecko karmione zgodnie z wolą rodziców mm. Po takiej deklaracji już nikt nie naciskał a doradca laktacyjny wyjaśnił jak sobie poradzić z nawałem.
 
Ja otwarcie powiedziałam że prosze o butelkę i że jesteśmy z mężem zdecydowani na mm. Nie pamiętam już czy coś podpisywałam ale mam w książeczce zdrowia wpisane że dziecko karmione zgodnie z wolą rodziców mm. Po takiej deklaracji już nikt nie naciskał a doradca laktacyjny wyjaśnił jak sobie poradzić z nawałem.

Akurat nawalu to ja nie miałam wcale, jakiś dziwny przypadek ze mnie :p. Porostu nie miałam mleka
Tak też powiem i mam nadzieje, że nie będę narażona na nieprzyjemności. :) a sama karmiłas butla w szpitalu, czy zabierali Ci dziecko na karmienie?
 
Karmilam sama. Chodzilam po mleko do poloznych. Mialy takie gotowe buteleczki do ktorych nakrecalo sie smoczek.

Aaa i przekzujac swoja decyzje bylam bardzo stanowcza no i maz byl wtedy wsparciem i tez powiedzial ze juz zdecydowalismy.
Tak cos mi swita ze cos tam chyba jednak dali do podpisu.
 
reklama
Karmilam sama. Chodzilam po mleko do poloznych. Mialy takie gotowe buteleczki do ktorych nakrecalo sie smoczek.

Aaa i przekzujac swoja decyzje bylam bardzo stanowcza no i maz byl wtedy wsparciem i tez powiedzial ze juz zdecydowalismy.
Tak cos mi swita ze cos tam chyba jednak dali do podpisu.

Dzięki, właśnie obiecałam sobie że załatwię ta sprawę stanowczo :)
 
Do góry