reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Dalissima

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Styczeń 2012
Postów
18
Temat dla szukających i polecających.
* Miejsca dla mam i maluchów
* Sklepy
* Usługi medyczne
* Wydarzenia
* ETC.
 
reklama
Podobno w Przylepie jest jakaś hurtownia dziecięca. Wiecie coś na ten temat? Gdzie można ją znaleźć, jak się nazywa?
 
Polecam, rabaciki mozna miec eleganckie, a i jak brak czegos to szybciutko zamówią.
 
polecam Szkołę Rodzenia "Dla Rodziców" Szkoła Rodzenia Zielona Góra "Dla Rodziców" zajęcia prowadzi świetna położna Pani Kasia Sadurska - szkoła jest w 100% finansowana z NFZ, także nic się za nią nie płaci, a dowiedzieć się można mnóstwa przydatnych rzeczy :-)
polecam poradnię "Zdrowie Kobiety" przy ul. Podgórnej - pracuje tam świetnqa załoga wykwalifikowanych ginekologów, wykonywane są badania prenatalne i ogóle ginekologiczne - mają bardzo dobry sprzęt; szczególnie polecam dr Ruta :-)
 
Hej, słyszałam, że w Zielonej Górze są organizowane zajęcia z wellness . Znalazłam ofertę na NOWOŚĆ! Program “Wellness” – dla ciała i duszy! | agnieszka-coaching.pl . Czy ktoś już w tym uczestniczył, albo wie więcej na temat terminów , albo opinii. Niestety nie znalazłam o tym informacji w sieci a jestem zainteresowana tym. Może udałoby mi się powrócić do dawnej formy . Za granicą takie zajęcia są szalenie popularne. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.
 
reklama
Do góry