reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez Dalissima, 23 Luty 2012.

1. Dalissima

Dalissima Zaciekawiona BB

Temat dla szukających i polecających.
    * Miejsca dla mam i maluchów
    * Sklepy
    * Usługi medyczne
    * Wydarzenia
    * ETC.

2. Dalissima

Podobno w Przylepie jest jakaś hurtownia dziecięca. Wiecie coś na ten temat? Gdzie można ją znaleźć, jak się nazywa?

3. reklama
  4. Gabinia

Gabinia robaczki mamusi

Dariusz;)
    2 domu dalej niz zjazd na lotnisko;) taki biały domek przy ulicy

5. MantaZG

MantaZG Fanka BB :)

Polecam, rabaciki mozna miec eleganckie, a i jak brak czegos to szybciutko zamówią.

6. elusl

elusl Fanka BB :)

polecam Szkołę Rodzenia "Dla Rodziców" Szkoła Rodzenia Zielona Góra "Dla Rodziców" zajęcia prowadzi świetna położna Pani Kasia Sadurska - szkoła jest w 100% finansowana z NFZ, także nic się za nią nie płaci, a dowiedzieć się można mnóstwa przydatnych rzeczy :-)
    polecam poradnię "Zdrowie Kobiety" przy ul. Podgórnej - pracuje tam świetnqa załoga wykwalifikowanych ginekologów, wykonywane są badania prenatalne i ogóle ginekologiczne - mają bardzo dobry sprzęt; szczególnie polecam dr Ruta :-)

7. Magda822

Magda822 Początkująca w BB

Hej, słyszałam, że w Zielonej Górze są organizowane zajęcia z wellness . Znalazłam ofertę na NOWOŚĆ! Program “Wellness” – dla ciała i duszy! | agnieszka-coaching.pl . Czy ktoś już w tym uczestniczył, albo wie więcej na temat terminów , albo opinii. Niestety nie znalazłam o tym informacji w sieci a jestem zainteresowana tym. Może udałoby mi się powrócić do dawnej formy . Za granicą takie zajęcia są szalenie popularne. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

8. Dalissima

9. Kamilah

Kamilah Początkująca w BB

ja czasem korzystam z produktów do testowania, jestem zapisana do kilku baz np. firmy streetcom, czteryszmery.pl itd.

10. reklama

Poleć forum