reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co gotują wrześniowe mamusie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja używam do wszystkiego THERMOMIXA. Nie wiem czy znacie takie urządzenie - ale koktajle z owoców piję codziennie :D Truskawki, pomarańcz, kiwi, mandarynka, cytryna, banan, ananas, arbuz itd. na co mam dosłownie ochotę :) dziś chodzą za mną po prostu naleśniki z serem mmm... chyba zrobię :tak:
 
reklama
A propos koktajli, ostatnio odkryłam coś tak pysznego, że aż chcę się podzielić: Zielony orzeźwiający koktajl. Bardzo polecam na nadchodzące upały. :)
Składniki na 2 duże szklanki (ok. 0,7l):
✔ 150ml wody mineralnej
✔ 2 bardzo dojrzałe kiwi
✔ 1 jabłko
✔ natka pietruszki (pęczek)
✔ sok cytryny
✔ łyżka miodu
 
lalki, też mam thermomix. Fajna sprawa, ale jeśli chodzi o np. zupy, to wolę ugotować normalnie, no chyba, że pieczarkową krem, to jak najbardziej w nim. No i zamierzam teraz wypróbować na nim lody, bo jeszcze nie robiłam, a mam go 10 lat :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry