reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ile dni się starałyście w udanym cyklu?

reklama
Starałam się 2 lata, z testami owulacyjnymi itp. lekarz mówił co 2 dni, a najlepiej kiedy ma się ochotę jeśli dopiero się zaczyna starania, bez wyliczeń i spinania sie.
Udało się w miesiącu w którym był tylko jeden raz w cyklu...
 
My zaczęliśmy starania z testami owulacyjnymi. Dzien przed owulacją i w dzien owulacji. Udało się za pierwszym razem. Obecnie 37tc :)
 
Zobaczmy czy lepiej codziennie się starać czy co 2 dni czy to kwestia przypadku :D
Ja codziennie, dwa razy dziennie, albo co drugi dzień. Na luzie, poprzedni cykl tylko testowałam, żeby się upewnić, że mam owulację. Kochaliśmy sie tak jak zawsze, kiedy były chęci, się 😁
Pierwszy cykl starań.
 
W 1 ciąży bardzo chciałam i nie mogłam zajść 3 lata ...
w drogiej to wpadłam po roku
W 3 trzy miesiące starania
Teraz w czwartej ciąży ... mąż był przyznany z Anglii tylko na 5 dni robiliśmy to raz i jestem w 8 tyg ciąży 😊☺️😉 różnie to bywa
 
My zaczęliśmy starania z testami owulacyjnymi. Dzien przed owulacją i w dzien owulacji. Udało się za pierwszym razem. Obecnie 37tc :)
super gratuluję i chłopiec czy dziewczynka? My właśnie staramy się o drugie. Przy pierwszym było codziennie i mamy synka. Teraz niby test owulacyjny pokazał 2 kreski w tym samym kolorze w piątek i sobotę a stosunek był tylko w piątek. Zastanawiam się czy udało się zrobić dziewczynkę o ile w ogóle doszło do zapłodnienia 😅
 
reklama
Zobaczmy czy lepiej codziennie się starać czy co 2 dni czy to kwestia przypadku :D
W dzień owulacji, dzień po, dzień przerwy i w kolejny dzień znowu :D udało się za pierwszym razem z testami owulacyjnymi. Pozytywny test ciążowy wyszedl 9 dni po owulacji więc pewnie pyklo za 1 razem :D dzisiaj 27+2tc :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry