reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ile godzin podawać mleko modyfikowane?

evelinecka

Szczęśliwa:):)
Dołączył(a)
3 Listopad 2010
Postów
181
Miasto
Warszawa
Witam. Moj synek ma juz 6tygodni. Mam mało pokarmu mimo ze wypije z obu piersi nie naje się i musze go dokarmiać (bebilon 1HA) problem w tym ze nie wiem co ile godzin mozna podawac takie mleko małemu.. Wszędzie inaczej piszą... np: co 2-3godziny /tak jak na opakowaniu/ tak samo jak przy karmieniu piersią tzn na żądanie. Mały chce jeść ogólnie co 1h- 1,5h! różnie od 40ml do 60ml wypije. rzadko kiedy 90ml. Na ten temat nie moge porozmawiać z pediatrą gdyż zapisałam małego do wstrętnej baby! szukam innej ale wiadomo cięzko jest znależć dobrego pediatre. Wg obecnej on ma być głodny bo dobrze przybiera na wadze i kaze go nie karmic jak mowie ze przybiera na wadze bo dokarmiam to do niej nie dociera i uwaza ze mam nie karmic i nie chce mi udzielic zadnych informacji..
 
reklama
Witam,
W schemacie ustalone są ilości mleka które dziecko powinno wypijać dziennie, natomiast karmienie powinno się odbywać na żądanie, ponieważ każde dziecko jest inne jedno zje naraz całą porcję inne będzie jeść mniej a częściej.
 
Do góry