reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jeść aby nie przytyć

Polecam wszelkiego typu owsianki z dodatkami, proste sałatki, zupy kremy z dużą ilością warzyw, dania jednogarnkowe, też z warzywami. Z pewnością w czasie odchudzania nie posłużą tłusty ser żółty, śmietany, smażone potrawy,
 
reklama
Warto też korzystać z nowych przepisów albo chociaż się nimi odrobinę inspirować. Ja jakiś czas temu zaczęłam testować te przepisy Link do: Świat przepisów i póki co jestem z nich zadowolona. Większość można przygotować szybko i z produktów, które albo mamy w domu albo kupimy w każdym sklepie. No i efekt końcowy jest smaczny! Bo czasami niestety dania są niby proste i ładnie wyglądają, ale nie mają smaku, zwłaszcza jeśli chodzi o te potrawy bardziej dietetyczne. Ale te są smaczne, więc to ich kolejny duży plus :D
 
Warto liczyć kalorie, czasami nie jesteśmy świadome ile co ma. Niby mało na talerzu ale wszystko wysoko kaloryczne. Jest wiele aplikacji do tego. Jest to uciążliwe ale po tygodniu, dwóch już mniej więcej wiemy co ile ma. Taka świadomość bardzo pomaga ;)
 
Polecam krótkie filmiki i blog "motywator dietetyczny". Spoko koleś który mówi o wszystkim w prosty sposób.
 
reklama
Do góry