reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jesc na poczatku karmienia piersia

Jakbym moja sytuacje widziała .... w 3 tygodniu się zaczęło. Często zanim się na jedzenie obudzi to już się prezy i marudzi, strzeli kupę albo bąka, potem podczas jedzenia, czasem jeszcze po. Czasem zrobi 4 kupy w ciągu godziny. Mam wrażenie ze strasznie go to meczy, mnie tak samo, bo tych kup jest ok 15 na dobę :( i jak słyszę że to za niedługo minie to jakoś nie chce mi się w to wierzyć. ... bo narazie każdy dzień to więcej wiszenia na cycku, więcej kup i więcej marudzenia ...

Warto pamiętać, że brzuch Twojego dziecka nigdy wcześniej tak intensywnie nie pracował, on też dojrzewa, tak jak wszystkie układy w ciele noworodka. Ruchy perystaltyczne jelit, skurcze żołądka, robienie kupy, to wciąż nowości dla takiego człowieka, które mogą sprawiać mu dyskomfort i płaczem lub prężeniem to manifestuje.

Pierś, pierś i jeszcze raz pierś jako jedzenie, łagodzenie dolegliwości brzuszkowych, ukojenie w płaczu, spędzanie czasu. To najlepsze co możesz dać swojemu dziecku by mu pomóc w kryzysowych sytuacjach.
 
reklama
Do góry