reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest w Twojej torbie do szpitala?

O nie to takie instrukcje nie wchodzą w grę... ale moja była kierowniczka (pani po 60, dzwoniła do swojej córki-po 30 "zjadłaś, ciepło się ubrałaś, pamiętaj itd". I tak codziennie było.
 
reklama
Ja mam torbę kompletnie niespakowaną na poród. I tak już zostanie. Wszystko w rękach męża. Jak zrobi tak bedzie. W pokoju dziecka stoi wielki karton z Gemini, rzeczy do pielęgnacji dziecka sa poprzekladane w docelowe miejsce a dla mnie w tym kartonie. Wszystko jest podpisane przez producenta, to sie doczyta. Trudno. Mam jeszcze czas zeby go przygotować i wytłumaczyć zdalnie. Jakby co jest apteka obok szpitala i PAti Maks. Tu w szpitalu większość rzeczy dają wiec tez nie mam
Sie co stresować. Miało buc inaczej. Miały buc torby z Ikei, segregacja, wszystko poukładane a wyszło jak wyszło.
 
Ja mam torbę kompletnie niespakowaną na poród. I tak już zostanie. Wszystko w rękach męża. Jak zrobi tak bedzie. W pokoju dziecka stoi wielki karton z Gemini, rzeczy do pielęgnacji dziecka sa poprzekladane w docelowe miejsce a dla mnie w tym kartonie. Wszystko jest podpisane przez producenta, to sie doczyta. Trudno. Mam jeszcze czas zeby go przygotować i wytłumaczyć zdalnie. Jakby co jest apteka obok szpitala i PAti Maks. Tu w szpitalu większość rzeczy dają wiec tez nie mam
Sie co stresować. Miało buc inaczej. Miały buc torby z Ikei, segregacja, wszystko poukładane a wyszło jak wyszło.
I tak też będzie dobrze ;-)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry