reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest w Twojej torbie do szpitala?

Wioleta w Poznaniu dostaje się w szpitalu podkłady poporodowe. Ja mam tylko dwie sztuki majtek ale to są te wielorazowego użytku. Zawsze można w zlewie przeprać :) a jakby co to mąż dokupi.
 
reklama
Właśnie wstępnie tyle naszykowałam, resztę wyłożę na widocznym miejscu, pokażę mężowi co i jak. Mam nadzieję, że się połapie bo będzie sporo takich rzeczy na wszelki wypadek :-D
 
Póki szpital jest blisko to lepiej brać tyle ile się mieści a potem najwyżej dowozić :) ja już wczoraj nawet 2 wody z dziubkiem kupiłam i dorzuciła do torby hehehe

Jeżeli chodzi o majtki to ja mam 6 szt. jednorazowych i 2 pary wielorazowe :)
 
Wioleta ja pakuję jedną paczkę, resztę mąż mi dowiezie i tak będzie u mnie codziennie.
Paczkę majtek jednorazowych - bo i tak podkład trzeba w coś włozyc i też wielorazowe z dwie pary włoże.
Potem w domu to w zależności od krwawienia juz kupię sobie podpaski bardziej takie bawełniane niż te podkłady wielkie nosić. Alwaysy mnie odparzyły przy Kubie.
Wodę z ustnikiem też już mam, ale ja wody wezmę dwie, bo mi było za mało.
 
reklama
No to ze spokojem paczkę 10 szt. :D i 2-3 majteczki jednorazowe. A reszta na kupkę w domu dla męża, w razie potrzeby.
Gosia ja też po porodzie zwykłe podpaski sobie kupię, na Alwaysy to ja mam uczulenie od zawsze. Najlepiej u mnie belle się sprawdzają.
 
Do góry