reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest z tym cyklem 🤦‍♀️

Dołączył(a)
14 Październik 2020
Postów
9
Witam. To moje pierwsze pytanie na jakimkwiek forum ale pomyślałam że przynajmniej z kimś pogadam.
Sprawa wygląda tak.. Mam cykle 22-27 dni. Pierwsza część cyklu ruchoma ale od owu zawsze 14,15 dni do okresu. Znam swoje ciało i wiem kiedy mam owulacje. Owulacje miałam 18 dni temu. Okresu brak. Test wczoraj i dziś rano negatywny. Szereg objawów na ciążę. (mam 2 dzieci) Baaardzo bolą mnie piersi. Czasem pobolewają na okres ale rzadko i nie tak mocno. Tak to bolały mnie tylko w ciążach. Plus parcie na pęcherz, Temp 37 i zgaga od tygodnia. Lekkie bóle brzucha na okres ale leciutko i sporadycznie. Czy ja zmierzam do jakiegoś pytania... 🤔 Nie wiem czy jest sens pytać. Po takim czasie test jest wiarygodny więc ciąży raczej brak ale brak też okresu a objawy są co najmniej dziwne. Nie wiem co myśleć. W pt idę do gina. Nie będę robiła bety bo szkoda mi kasy a wynik będzie na 90%negatywny.
 
reklama
rozumiem, masz 2 dzieci, ale różnie to bywa , ja np po porodzie ,przed każdą @ czuje się jak w ciazy , miłości, osłabienie, czestomocz , itp ,a okres przychodzi idealnie , moze cos bylo w tym cyklu co mogło wpłynąć na brak @ ? Jakiś wyjazd ?? Stres? Choroba ?
 
reklama
Jak dla mnie to trochę za wcześnie na objawy ciążowe. Okres potrafi się spóźnić niekoniecznie z powodu ciąży, a jeżeli uważasz, że beta będzie negatywna, to nie masz czym się martwić. Wydaje mi się, że na dniach dostaniesz miesiączkę
 
reklama
Mogę wmawiać sobie wiele ale nie ból piersi.

To ja Ci powiem, że są kobiety, które tak się wkręcają w ciążę, że potrafią sobie "zatrzymać" okres, więc ból piersi jak najbardziej może być "urojony" :)
Niestety, nie pozostaje Ci nic innego, jak czekać na wizytę :)
Trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli! :)
 
Do góry