reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest z tym cyklem 🤦‍♀️

Dołączył(a)
14 Październik 2020
Postów
9
Witam. To moje pierwsze pytanie na jakimkwiek forum ale pomyślałam że przynajmniej z kimś pogadam.
Sprawa wygląda tak.. Mam cykle 22-27 dni. Pierwsza część cyklu ruchoma ale od owu zawsze 14,15 dni do okresu. Znam swoje ciało i wiem kiedy mam owulacje. Owulacje miałam 18 dni temu. Okresu brak. Test wczoraj i dziś rano negatywny. Szereg objawów na ciążę. (mam 2 dzieci) Baaardzo bolą mnie piersi. Czasem pobolewają na okres ale rzadko i nie tak mocno. Tak to bolały mnie tylko w ciążach. Plus parcie na pęcherz, Temp 37 i zgaga od tygodnia. Lekkie bóle brzucha na okres ale leciutko i sporadycznie. Czy ja zmierzam do jakiegoś pytania... 🤔 Nie wiem czy jest sens pytać. Po takim czasie test jest wiarygodny więc ciąży raczej brak ale brak też okresu a objawy są co najmniej dziwne. Nie wiem co myśleć. W pt idę do gina. Nie będę robiła bety bo szkoda mi kasy a wynik będzie na 90%negatywny.
 
reklama
reklama
Do góry