reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co już potrafią nasze dzieciaczki ... ?

ja juz spiewalam, tanczylam , klaskalam !!! juz i slodycze byly !!! i dupa !!! on zrobi zawsze jak usiadze zawsze cos ale za cholere nie chce siusiu powiedziec !
bajek nie oglada, tzn rano jak juz sie wgramoli do mojego lozka to kaze sobie wlaczyc ale szybko sie nudzi i ucieka do zabawek :-)
 
reklama
ja juz spiewalam, tanczylam , klaskalam !!! juz i slodycze byly !!! i dupa !!! on zrobi zawsze jak usiadze zawsze cos ale za cholere nie chce siusiu powiedziec !
bajek nie oglada, tzn rano jak juz sie wgramoli do mojego lozka to kaze sobie wlaczyc ale szybko sie nudzi i ucieka do zabawek :-)
Moja maniaczka bajek, ograniczam jej jak mogę. Ogląda tylko jak ja obiad robię, mam spokój i ziemniaki nie walają się po chacie.
 
oj tak nie mow ... moze meza tez troche ...

Pewnie ze wina meza, ze tak to dlugo trwalo, ale moj problem. Maly juz zapomnial co to smoczek, a ja mam caly czas dziwne wrazenie ze on sie bez niego meczy. Pewnie ze to glupie, ale to troche tak jak z odstawianiem od piersi - dzieci juz nie potrzebuja, a matce smutno:-( Pomieszalam troche, ale mam nadzieje ze rozumiecie, ze tak naprawde to ja bylam uzalezniona od tego cumla a nie Thomas:eek:
 
Paulinek rozumiem Cię. Ja żałowałam, odstawienia od piersi. Ale smoka nie żałowałam, wręcz ją chwaliłam że taka duża dziewczynka. Tylko coś ten myk nie działa z nocnikiem:-:)wściekła/y: Nagrody i zachęty też nie działają.
 
reklama
Takie nagradzanie slodyczami, bajkami nie jest dobre.Wystarcza same pochwaly od rodzicow i brawa.a skoor to nie pomaga to oznacza to ze dziecko nie jest gotowe i tlye.Nie am co zmuszac.Samo przyjdzie :-)
 
Do góry