reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co już potrafią nasze dzieciaczki ... ?

My mamy swoje male sukcesy i ostro cwiczymy :tak:Dla mnie kazda drobnostka to duuuze osiagniecie. Wczoraj np. w kosciele maly zrozumial jak wlaczyc pozytywke ktora ma zawieszona do maxicosi - wystarczy pociagnac za sznureczek!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja Majeczka ślicznie siedzi bawiąc się grzechotkami, bez problemu wkłada sobie smoczek do buźki. Przy wkładaniu jej do wanienki kilka razy stanęła tak sztywno na nogach i nie chciała usiąść!! :-):happy2:
 
A Jakubuś pięknie siedzi i uwielbia brykać na kocyku na podłodze.
NIe wiem jak on to robi, ale turlając się z brzucha na plecy i odwrotnie potrafi przemieścić się w różne miejsca pokoju. Pomaga tez sobie rączkami i obraca sie dookoła własnej osi. Mam nadzieję, że wkrótce zacznie raczkować :-D
I na nóżkach też staje sztywniutko. :szok:
Ciekawe kiedy zacznie wstawać w łózeczku. Julas to robił jak miał skończone 8 mcy. Ciekawe czy Kubek dogoni czy przegoni siostre
 
Nicoluska tak jak Kubcio przemieszcza sie obracajac z pleckow na brzuszek i na odwrot:tak: obraca dokola wlasnej osi, sztywno staje na stopkach, potrzymana pod paszki. gdy lezy na pleckach to strasznie sie podciaga, ale jescze nie usiadla sama :) bawi sie smoczkiem wyciagajac go i wkladajac spowrotem do buzki:-) a krzyczy i piszczy w nieboglosy :):tak::-D
 
A Zosia w wanience siedzi i tak sie trzymie rączkami boków,że czasami to nie możemy jej wyciągnąć,bo nie puści i koniec:-D
też potrafi sie obracać dookoła własnej osi,przewraca sie z plecków na brzuszek i odwrotnie i krzyczy całe dnie ma-ma i ba-ba:baffled:
 
Mały Jaś zaskoczył mnie ostatnio ponieważ w dzień zawsze śpi w wózku i w poniedziałek jak weszłam do pokoju po pół godziny to on zadowolony siedział sobie i śmiał się ze swojego wielkiego osiągnięcia.:szok: Teraz to boję się go zostawiać nawet jak śpi bo zaczyna stawać na nóżki i jeszcze mi wypadnie z wózka:-)
 
Mały Jaś zaskoczył mnie ostatnio ponieważ w dzień zawsze śpi w wózku i w poniedziałek jak weszłam do pokoju po pół godziny to on zadowolony siedział sobie i śmiał się ze swojego wielkiego osiągnięcia.:szok: Teraz to boję się go zostawiać nawet jak śpi bo zaczyna stawać na nóżki i jeszcze mi wypadnie z wózka:-)
No prosze jaki dzielny a nawet poł roku nie ma. Gratulujemy.:tak:
 
reklama
No na szczęście Jasio sam jeszcze też nie staje a w wózku mu jest łatwiej się podnosić bo się może sam czegoś przytrzymać Żeby sam usiadł muszę mu przytrzymać nóżki wtedy odpycha się łokciem a jak marudzi to wkładam go do łóżeczka łapie za dranki i wstaje sam. Gorzej u niego z pełzaniem strasznie go denerwuje jak nie może poruszać się do przodu i po chwili kończy swój wysiłek. Ale najzabawniejsze jest jak staje na czworakach zaczyna poruszać całym ciałem do przodu i do tyłu i tak buja się dopóki mu się nie znudzi:-):-):-):-):-)
 
Do góry