reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co już potrafią nasze dzieciaczki ... ?

reklama
Muszę się Wam pochwalić, że mój Blondasek też już wszystko robi. Siada, raczkuje już pięknie, wstaje na nóżki jak się czegoś złapie. Czasem złapie się krzesła (np wczoraj ) i leci razem z nim i potem jest wielki krzyk. A.... i łazi na nóżkach dookoła łóżeczka trzymając się szczebelków :-D Jestem happy. Zwłaszcza że tak ślicznie raczkuje a myślałam, że będzie tylko pełzał. :tak:
 
Celinka umie już raczkować, siedzieć i siadać, stać z podparciem (zaczyna też sama jak się zapomni) i chodzi wzdłuż mebli albo barierki łóżeczka. Umie walić zabawką o zabawkę, powyrzucać zabawki z kosza, otworzyć drzwi i szuflady, ładnie jeść rączką.
Tylko czemu jeszcze nie ma ząbków:confused::confused::confused:
 
Nie wiem czy mnie pamietacie ale chetnie dołącze sie do dyskusji!!Mój Bartuś sam wstaje np koło mebli, łóżka, chodzi trzymany pod paszki lub za raczke, nie potrafi raczkowac ale pełza!!!Poza tym zadnych dzwieków konkretnych nie wydaje!!Piski i cos tam po swojemu!!!Pozdrawiam
 
Gratulacje dla wszystkich maluchów:tak::tak::tak::tak:


to i ja sie pochwale skoro juz tu jestem:tak::tak::tak:
Kacperek stoi sam od 22 sierpnia, chodzi koło mebli i gryzie mi na stojąco skórzana kanapę:baffled:, a chodzi za rączki też od kilku tygodni
raczkuje od 16 sierpnia a siedzi od pól roku:tak::tak::tak:
od kilku dni sie sam puszcza i jak upadnie na dupcie mówi bu:-D:-D:-D

a od 15 wrześnie staje na głowie:szok:

no i standardowo kilka razy dziennie siku do nocniczka a jak przyjdzie ochota to i kupka:tak::-D:-D:-D, juz muszę kupić nowy bo melodyjka szwankuje:-D:-D:-D:-D

aaaaaaaaa no i zapomniałabym
robi rundkę za rundką na około łóżeczka:-D:-D:-D
 
No to ja tez sie pochwale
Gabi sama stoi bez trzymanki :tak: stanie sobie np przy tapczanie i sie puszcz i robi kosi-kosi bije sobie brawo ze tak ładnie stoi:_>>>

otwiera szuflady i byle szybko wyrzuca z nich wszystko co sie da!!!!
zostawia po sobie spustod=szenie wszytsko wyciąga i wyrzuca najepszymi zabawkami? zakredki od słoików, pralka, miska s=psia(bo mozna z niej wylac wode) pokój siosty jest tam duzo rzeczy do zbrojenia
 
reklama
Do góry