reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Co już umiem...czyli postępy rozwojowe i zachowanie Naszych Maluszków ;-)

reklama

Milva

Zbójkowa mama;)
Dołączył(a)
6 Maj 2011
Postów
2 330
Miasto
Brodnica, Torun, Poland, Poland
Rozwiązania
0
Młody woli Sapkowskiego;-) Bardzo dobrze :-)
Kolęda wymiata hahahaha

Tymuś mówi pięknie! Bardzo wyraźnie , jestem w szoku normalnie . Chyba jako jedyny grudniowy chłopaczek mówi tak ładnie? No i jest ślicznym chłopcem:tak:
 

Net-ka

Ninkowa Mamusia
Dołączył(a)
12 Listopad 2011
Postów
2 420
Miasto
Mazury
Rozwiązania
0
Ninka mówi już całymi zdaniami, używa zwrotów grzecznościowych, proszę, przepraszam, dziękuję(i już nie bede!!!!HIT) i tak za chwilę znów robi na diabła. Mówi swoje nazwisko, powtarza wszystko... rozbraja mnie i bliskich, bo rozmawia jak dorosła-chodzi o tematykę i tak dalej-Jest wtedy taka poważna...!Że aż się śmiejemy!
 

Kupinosia

Mama Oli i Kasi
Dołączył(a)
3 Listopad 2008
Postów
2 209
Miasto
Grajewo
Rozwiązania
0
Izu- jestem pod wrażeniem ! Brawo dla Tymka !
Netka- oklaski dla Ninki. Kasia - sama widziałaś - jeszcze nie pogadasz jak ze starą ha ha
 
reklama

Mła

Jestem, jestem ;)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2011
Postów
2 696
Miasto
Dom
Rozwiązania
0
My liczymy do 9, a konkretnie do 9 złotych :D Ema liczy 1, 2, 3 itd, a po 9 zawsze dodaje "złotych" :))))

I ja również podziwiam Tymka za "Aniele Boży"! E ostatnio niezbyt chętnie uczy się wierszyków, a ta modlitwa i mnie przyszła do głowy. Niestety u nas wygląda to tak, że ja mówię wers, a ona ostatnie słowo. I to jakie!
Ja: Aniele Boży, stróżu...
E: PANIEGO!
Ja: A Ty zawsze przy mnie...
E: STÓJ!
Ja: rano, wieczór, we dnie....
E: W DÓJ!
Ja: Bądź mi zawsze ku.....
E: MENDOZY!!!!

Choćbym ją poprawiała nie wiem ile razy, od pierwszej próby wymyśliła sobie inne słowa i trzyma się tej wersji :D Mówimy przez to czasem na nią mendoza :DZachwycił mnie wpis M. Izu :D Prawie jak Jarząbek w Misiu :D
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry