reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co już umiem - mamy dzielą się swoimi radościami

potrafie:
*trzymac glowke w gorze dos dlugo
*ostanio udalo mi sie pzrewrocic z pleckow na brzuszek:)
*pluc smokiem na odleglosc:p
*przybierac dziwne pozy w lozeczku:p mama znajduje mnie na poprzezk albo zakopana w polowie lozeczka pod kolderka
* najbardziej lubie rozmawiac z babcia i usmiechac sie dop wszytkich:)
* rozmawiac z moja karuzelka,
*obserwoawac wszytko do okola:)
* wykopywac spod pupy mokra pieluche kiedy mama wietrzy mi tyleczek:p
* bawic sie raczkami i przebierac paluszkami:) chyba zostane pianistka:)
 
reklama
yuppi! Igor odkrywa po co są rączki i zaczyna łapać zabawki, tylko Prosiaczek jest zaniedbywany, bo rączki są tylko dwie a on wisi po lewej :-D
 
Ostatnia edycja:
hej no to i ja pisze

podnosi sie trzymany za raczki do pozycji siedzacej

na brzuszku glowa wysoko , opiera sie na przedramionach i dlugo potrafi tak ja trzymac

smieje sie wesolo , na razie do kazdego:tak:

ladnie rozmawiamy sobie ,czasem nawet krzyczy na glos na mnie:-)

no to na razie tyle , czekam na dalsze postepy.:rofl2:
 
reklama
:-)
Moj Oskarek nauczyl sie dzis [przewracac z brzuszka na plecki.Az sam sie zdziwil jak wyladowal na pleckach, no i teraz juz nie chce na brzuszku lezec:tak:
I zaczyna reka siegac do mojej twarzy albo do zabawki ale jeszcze niebardzo mu wychodzi:-D
 
Do góry