reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co już umiem - mamy dzielą się swoimi radościami

julka od wczoraj spierw piosenke o jajach a brzmi to mneijw iecej tak

jaja, jaaaaja jaja jjaajjjjjjjjjjjjaaaaaaj
a dzis rano saspiewala jeszcze jajka, jajkaaaaaaaaaaa i tak sobie spirewa oprócz tradycyjnych mama baba i nie!
 
reklama
Dawno tu nie gościłam. Nie pamiętam juz co pisałam wcześniej więc skrobne wszystko co z siebie wydobywa na dzień dzisiejszy a troszke tego jest.
Gdy sobie chodzi albo coś mu sie podoba mówi oj taa oj taa
Gdy coś sie stanie typu wypadnie z rączki oj ne oj ne
Sprawnie woła mama tata gdzie papa baba dada wczoraj złożyło mu się przypadkiem gdzie dziadza :-D
Gdy jest głodny woła dammm albo am
Dziś dodał do swojego słownictwa kukiel co oznacza cukierek
Poza tym często sobie rapuje joł joł joł a gdy jest wściekły często bulgocze jak gotująca sie woda w garnku :-p:-D
 
O ja sklerotyczka tak to jest jak sie pize z doskoku jednego posta przez 40 minut Potrafi naśladować pieska jeszcze i jak widzi kure w bajce woła koka :-D
 
Sewi zaczal mowic
- gdzie (jeszcze tak niewyraznie ale da sie zrozumiec ze o to mu chodzi)
- ała (nie wiem czemu :confused:)
- nie
 
A wiec Mati samodzielnie chodzi, kuca i wstaje bez podtrzymania, rozumie kilka krotkich polecen, wklada sam raczki do kurteczki jak go ubieram, sam wchodzi na lozko tylko schodzenie mu nie wychodzi,
 
repertuar amelki:
-lala,
-am,
-lala am
-mama, tata, dada, dziadzia, baba, agata,
-da,
-buta,

-umie nasladowac kotka pieksa i krowke
no i nawija po swojemu
 
umie dac czesc przybic piatke i rozumie wszystko co sie do niej mowi:)
wynosi swoje pieluszki do kosza i brudne pranie:) i pomaga mi wieszac czyste:)
a ulubiona zabawa to karmienie lali, i mieszanie lyzka we wszytkim co sie da a najlepeij w mamy talerzu:)
Schodzi sama z lozka i biega po calym domu i znosi wszystkie zabawki
 
reklama
Nowe słówka Paulinki:
- nie ma (to mówi bardzo wyraźnie i ładnie)
- dobra (to już nie aż tak wyraźnie ale da się zrozumieć)
- choć (chodź)
- zaba (żaba)
- pępe (pępek)
- jes (jest)
- często powtarza sobie OOOOO
 
Do góry