reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

A mój Kubinka mało mówi umie takie słowa jak : mama tata baba papa ne nana ( tak woła na Dominika) i jak usiadzie na nockik woła si tylko to umie :tak: ale za to Dominik zaczoł bardzo puzno mówic a teraz nawija jak szalony a co do kacpra to jemu szybko szło pochłanianie słow i jak widac kazde dziecko jest inne :dry:
 
reklama
WOW:-D:szok::-Dale zdolniachy :-) ogromne gratulacje.U nas to jakby się zatrzymał ,zaczynał tyle słów powtarzać a teraz stop .Mówi baardzo dużo ale po swojemu a jak pyskuje do starszaków :-D:-D i wrzeszczy ze w momencie jest cisza i starsi odchodzą i nie zaczynają z nim.:-DDobrze mieć rodzeństwo ,bo jest na kim trenowac:-D:-D.Jak jest głodny to zaraz się upomina ,krzycząc Am!!,znakomicie bawi się sam i co wazne sam sobie znajduje rzeczy do zabawy ,co wcale nie oznacza to zabawek a raczej muszle z kolekcji:-D,przykłada je do uszu i słucha,dużo rysuje i nieważne czy to pisak czy długopis.Dawalismy mu blok a on jednak woli zeszyt .To chyba związane jest z naszymi dziećmi które przecież duzo piszą i on też tak chce.Co oprócz tego??prawie sam liczy do dziewięciu ,ale oczywiście nie po kolei:-DPampersy zesikane zanosi do kosza ,zabawki sprzata i codziennie jeździ mopem po pokojach:-D,kochane ddziecko pomaga mamie jak tylko może.Wczoraj wyciągałam już wiosenne czapki ,to mielismy rewie mody :-D,przebierał się co chwile i obkręcał dookoła.
 
Witajcie, musze sie pochwalic (mam nadzieje ze nie za wczesnie) ze Kinga sika do nocnika:-)- tak mamy od 6 dni. A stalo sie to przez przypadek bo dostala lalke bobaska z akcesoriami i m.in. z nocniczkiem. No i ona sama posadzila lalke na nocniczek to ja szybko podstawilam dla niej i minely 3 sekundy a ona sika! Do tej pory siadala ale nie chciala siknac...
Teraz co chwile ja pytam czy chce ale czasem mnie oszukuje bo chce zeby ja rozebrac bo uwielbia latac gola...
A jak sie cieszy jak nasika! bo wtedy idziemy wylac a ona spuszcza wode.
Najgorszy byl pierwszy dzien bo jak ja puscilam bez pieluchy to co chwile sikala teraz czasem tez sie wpadka trafi ale zazwyczaj sie udaje. Problem ma z wolaniem bo mowi jak juz troche popusci to wtedy lapiemy reszte albo sciemnia zeby ja rozebrac ale za to jak lata gola to sama zasiada na nocnik bez pytania i robi... no ale nie bedzie przeciez biegac caly dzien z gola pupka:baffled:. Ale co tam i tak sie strasznie ciesze:-).
 
No pięknie Kingusiu! Brawo, ale super, u nas ta kwestia bez zmian, kupka w nocnik a siku w majty:) Tylkow wieczorem przed i po kąpieli sika do nocnika. A ostatnio bidulek miał takie zaparcia, że bał sie kupke zrobic bo pupalek Go bolał i do tej pory tez się troche boi, dopiero jak juz wytrzymac nie moze to wyedy zrobi ale w takich bólach ze az serce boli:/ dajemuy śliwki i oliwke z oliwek mam nadzieje że przejdzie.
 
Brawo dla Kingusi!!! Ja tez nie chcialam sie chwalic ale allanek od jakis 2 tygodni robi na nocnik siusiu! Do kupki jakos sie nie umie przekonac ale na siusiu wola! Niestety nie jest to jeszcze tak zeby mogl latac bez pieluszki ale zawsze to juz jakis postep!
Kasiek, Adas robi kupala w nocnik, to dla mnie to jest sukces! Mam nadzieje ze pupeczka juz go nie boli i nabral znow odwagi by zrobic do nocniczka to co trzeba!!!
Allanek nauczyl sie zakladac swoje buciki i w ogole probuje sie sam ubierac! Robiac to ma zawsze nadzieje ze pojdzie do tatusiowego auta!
 
Allanek chłopak - zuch! Niedługo zapomnisz o pieluszkach Kreciku, przynajmniej tych Allankowych bo o Collinkowych to jeszcze troszke będziesz musiała pamiętac:)) A z tym ubieraniem super! Żeby tylko drzwi za szybko nie nauczył sie otwierac bo sobie sam do Tatusiowego autka pójdzie;) u nas odwrotnie, Adas sie rozbiera, ściąga buty i rano jak juz ma dosc spania rozbiera sie z pizamki:)) No i musze pochwalic mojego Synusia:) Ładnie prosi jak cos chce dostac, jak coś podaje tez mówi - plosie, a jak sie gdzies przeciska mówi - plasiam (przepraszam). Duma mnie rozpiera ;)
 
NO BRAWO CHŁOPAKI, Adasiu, Allanku, mamusie mogą być z Was dumne! Kasiek, ja Olusia tez nauczyłam,że jak coś chce dostać to mówi MAMUSIU POPJOSZĘ...:-) słodkie takie seplenienie ;-)
 
reklama
Brawa dla chlopcow:-):-):-)! Niedlugo wszystkie nasze dzieciaczki beda bez pieluch i beda mowily jak nakrecone.
U nas za to z mowieniem jest tak sobie, jest lepiej niz bylo, duzo rozumie ale mowi ile chce. No co tam musze na gadanie poczekac. Duzo rzeczy mi po prostu pokazuje jak chce albo mnie ciagnie po cos za reke...prosze-nie umie powiedziec:zawstydzona/y:
 
Do góry