reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Krecik, oczywiscie ze tak:-)! Jak juz sie rozgadaja to bedziemy marzyly zeby choc minute byly cicho hi hi.
 
reklama
a z tym gadaniem to prawda:-D ja juz nie raz prosiłam Wiktorkę żeby choc na 5 minut przestała gadać:-D:-D:-D
 
Hmmm jak to jest ze w powiadomieniu widze co asia z napisala a tu nie?
Ale jej odpisze: mam dostep do zamknietego:-) i czytam regularnie tylko z pisaniem cos mi nie idzie :baffled:. Wczesniej troche skrobalam a pozniej mi wena znikla. I juz tez to pisalam ze Wy takie zgrane, praktycznie od urodzenia maluchow albo jeszcze dluzej i tak mi ciezko idzie . Sprobuje sie poprawic...
 
kinka nie wygłupiaj sie tylko przyłącz sie do nas:tak: my w różnym czasie dołączaliśmy do forum, ja też miałam opory na początku bo dziewczyny znały sie juz z okresu ciąży i jak znalazłam to forum to mała miała juz ze dwa miesiące, a mimo to szybciutko poczułam sie jak w "rodzinie":-):tak: wiem ze z tobą bedzie tak samo. Jak widzisz ostatnio panował u nas na forum marazm ale mam nadzieje ze szybciutko wrócimy do formy i lipiec 2006 odżyje;-)
a postu nie widzisz bo przez przypadek skasowałam to co napisałam:-p
 
Kinka wracaj do nas szybciutko i nie marudz, hihi. Tutaj kazda towja wypowiedz jest na miare zlota. Przeciez im nas wiecej tym lepiej:tak::-)
 
reklama
I co tu napisać??:-D:-D:-DW wieku 2 lat ma juz tyle osiągnięć o których się zapomina ,bo zyje się nimi na co dzień..Oskar to gaduła a do tego mały rozrabiaka.Nie da sobie wejść na głowę i rodzeństwo z marnym skutkiem próbuje go ustawić:-D:-D
 
Do góry