reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

reklama
WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH BOBASKÓW
U nas na topie tańce ,zaraz ciągnie Adulke do tańca,obcałowywanie lasek w telewizji:-):-Di całowanie swojego teletubisia PO.:-),siedzenie na oknie przez co mam wiecznie umorusane szyby czekoladami ,ciastkami ,długie spacery i przejażdżki busami i autobusami ,auta odpadają (za mało miejsca).Rośnie nam mały podróżnik.:-D:-DA i mówi den(jeden),da(dwa)titi(trzy)dzieć(dziewiięć) i pokazuje na paluszkach:-D:-D,smiesznie to wygląda ,nauczył się przy Kamilu który liczy na palcach tabliczkę mnozenia jak go pytamy:-D,i kto by pomyslał że taki szkrabik to zapamieta:-D,uwielbia czytanie przez Adę bajek.Adsa dla niego to taka niania ,uwielbia ją :-DRobi duzo ,duzo innych rzeczy ,Nawet aron przekonał się do niego ,bo oskarek przekupił go ciastkami:-D,ale przecież wszystkie nasze dzieciątka są jedyne w swoim rodzaju
 
No a Witus to kompletny maniak samochodowy:szok: potrafi w nocy sie obudzic i powiedziec brum brum po czym spi dalej:-D W ciagu dnia jak uslyszy ,ze jedzie cos wiekszego to goni do okna jak szalony.Dookola duzo domow sie buduje wiec jak wypatrzy wywrotke albo koparke to juz jest pelna ekscytacja.Z mowieniem tez juz sie rozkreca i dochodza nowe wyrazy i nasladowanie kolejnych zwierzatek.jest juz tego troche ale nie jest to chyba jakies zawrotne tempo , chyba tak w normie.jest bardzo kumaty i czasem wydaje mi sie ,ze rozumie juz doslownie wszytko i jedyna bariera jak miedzy nami stoi to wlasnie to ,ze nie umie wszystkiego powiedziec.Strasznie szybko nam wyrosly te skarby i takie sa juz duze i rozgarniete ,ze az wierzyc sie nie chce:no::-)
 
Gratulacje dla rezolutnych maluchów..
Wikusia bardzo dużo rozumie,właściwie wszystko o co ją poproszę to robi..tylko niestety na wszystko pokazuje paluszkiem i mówi ee.ee...chyba się nigdy nie nauczy mówić...słuchajcie a w jakim wieku dzieci juz powinny mówić???
 
Wiki- moja Kinga tez za wiele nie mowi, tylko takie podstawy. Co prawda zaczyna sie rozkrecac i mowi ale po swojemu i musi miec jeszcze dzien na to. A to eee eee tez ma w swoim repertuarze i pokazuje na wiele rzeczy. Mam nadzieje ze sie nam wkrotce rozgadaja bo jak czytam o gadajacych maluchach mamus z bb to troche sie cofam:zawstydzona/y:. Poczekamy, zobaczymy. Mysle ze bedzie ok :-).

Wiola u mnie tez szyby w lapkach a na dodatek mieszkam na parterze i to widac :baffled:. Ale grunt ze malej sie to podoba.

Aneczka masz racje one tak szybko rosna ze czasami za tym nienadazam. Jeszcze niedawno w brzuchach a tu prosze takie madre smyki.
 
Wiki, nie masz sie czym zupelnie martwic...
Ostatnio odwiedzila nas rok starsza kolezanka Kaji... Sluchajcie, ona ma ubranka na 110!! A buty nr 26. Nie mowi NIC! Nawet mama jej nie wychodzi. Tylo popycha mame i pokazuje co chce.
Kaja biegała dookoła Oli i ja ściskała i całowala, tak sie cieszyla z towarzystwa kolezanki.

Poza tym Kaja uwielbia nasladowac Brutusa. Przylwazylam jak siedzi jak on, Brutus lizał podłoge, a Kaja dawaj to samo. Oczywiscie odpowiednio zareagowałam.
Wieczorem sie jej przypomniało i mandarynki ktore miala w miseczce nie chciala inaczej jesc jak na kuckach z podłogi. Chyba ogranicze jej ten kontakt z psem, bo zamiast mowic bedzie mi szczekała.
 
Uśmiałam się z Kajuni,niemożliwe są te nasze dzieci!:-D Oskarek z matmy pewnie będzie dobry, Witek pewnie po tatusiu ma zamiłowanie do aut:tak:
Jeśli chodzi o mówienie to każde dziecko ma swoje tempo,Oliś jest raczej z tych szybko mówiących,w tej chwili powtarza po mnie każde słowo,taka mała papuga:-Dnajważniejsze,że dzieci rozumieją co się do nich mówi,szkoda tylko,że nie zawsze to respektują;-)
 
No tak kazde dziecko ma swoje super osiagniecia.Olis napewno jest najszybciej mowiacym szkrabem na lipcowkach i to mu trzeba przyznac:tak:
Mojej kolezanki synek zaczal mowic mama , tata w wieku 2 lat a coreczka innej dopiero po 3 latach.Ta druga juz latala po wszystkich lekarzach ale okazalo sie ,ze w rodzinie meza tez tak bylo wiec glowy do gory mamusie mniej mowiacych dzieci.;-)
A Witek poznaje juz wlasciwie coraz wiecej czesci samochodu:-D W dobrze oddajacym wyglad rzeczywisty samochodziku, znajduje kola, drzwi, szyby, dach , maske, swiatla, grill,kierownice i silnik.Matko czego ten moj maz go uczy:-DChyba przepadl juz na dobre samochodziarz maly.
 
reklama
No i wczoraj nareszcie doczekałam się świadomego MAMUNIA CIĘ CIOSIAM-czyli KOCHAM CIĘ:-):tak:moje dziecko wtuliło się we mnie przed snem i powiedziało mi do ucha,aż mi łzy poleciały ze szczęścia:tak:bo to,że jest strasznym gadułą to nieraz pisałam,ale teraz sam już układa zdania i coraz bardziej mnie zadziwia:szok:
 
Do góry