reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co już umiem- postępy naszych dzieciaczków :D

reklama
witam mamusie
to i ja sie pochwale co moj maly meszczyzna potrafi
a wiec-chodzi juz ladnie a wrecz zaczyna biegac(a ja za nim)a jak wejdzie do kuchni to tupie smieje sie ze zaczyna stepowac...zejdzie juz sam z luzka,pije z kubka niekapka,puszcza do mnie oczko(a raczej dwa)robi tit tit paluszkiem o moj nos hihi i ale cienko z mowieniem;jakies dadada,bababa,tatata, a dzis spiewal nianiania
 
Moj synek ma 4,5 miesiąca i ostatnio zaczął smiac sie w głos tak głosno, ze az przyszła sąsiadka zobaczyc co sie stało(mieszkam w bloku)!
 
mamaola - Gratulacje dla Twojej pociechy.

olcia - Taki dziecięcy śmiech jest czymś wspaniałym.

Moja córcia trenuje bicie brawa i robienie papa.
 
Mamusie kiedy mniej wiecej wasze dzieciaczki zaczeły siadac? wiem ze to sprawa indywidualna bo kazde dziecko inaczej sie rozwija, ale chciałam mniej wiecej wiedziec....;-)
 
No więc Nicole mówi ślicznie dziadzia,cześć. Daję rękę jak powiesz cześć,otwiera drzwi ( oczywiście takie któe może popchnąć i się otworzą),chodzi i wyzywa. Robi porządki po swojemu,zamiata miotła:-D (jaja jak berety),tupie nóża jak jej się coś nie podoba:zawstydzona/y:
 
firanka - W takim razie masz Mała pomocnice, przynajmniej w zamiataniu.

Moja Klaudia też niedawno nauczyła się robić "cześć"

W sumie nic więcej nowego nie ma... Tylko jakieś drobnostki. Np. kilka dni temu mojej córci tak spodobało się moje kichanie, że zaczełam specjalnie jej kichać... a potem Ta co i rusz udawała, że też to robi.
 
Niedawno skończyłam 7 miesięcy a już potrafię :

- Mówie mama, tata, blabla, a jak się denerwuję krzyczę nenenene
- Sama siadam
- Raczkuje
- Robie tuli tuli
- Akuku
- Staje przez chwilę przy meblach
- Daje buzi (ale sporadycznie :-p )
- Biegam w chodziku
- Śmieje się w głos
- sama się ładnie bawię
- zasypiam na głowie :-p i kręce się jak robal :-p
 
reklama
No na dzień dzisiejszy Nicole zrobiła postępy:
wchodzi na meble
jak jej się coś zapytasz to odpowiada Ci,tak,nie e tam,albo Cię wyśmiewa...np.

-Nicole kochasz mamę ?
-tak,
-A tatę?
-tak,
-a pójdziemy na spacerek?
-tak,
-a weźmiemy pieska ?
-nieee
 
Do góry