reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

reklama
Witam Was serdecznie drogie Panie :) w środę zrobiłam pierwszy test i wyszedł plus :) wczoraj zrobiłam drugi, ten elektroniczny clearblue I potwierdził że będę mamą pokazując 2-3 tydzień :D (według wyliczeń od ostatniej @ to 5 tydzień). Mam 32 lata ale to moja pierwsza ciąża. W Irlandii mieszkam od maja I nie byłam jeszcze u GP. mam pytanie czy jak będę się zapisywać na pierwszą wizytę to jak powiem że jestem w ciąży to wizyta będzie szybciej? I jeśli tu biorą pod uwagę od 12 tygodnia to liczyć według testu I możliwego zapłodnienia czy od ostatniej miesiączki?
 
Witam przeczytałam całe forum i dowiedziałam się bardzo istotnych, przydatnych rzeczy. Większość mnie uspokoiła bo ja ogólnie się wszystkim przejmuje . Jestem w 27 tc, jestem sama z mężem. W Irlandii korzystam tylko z ich opieki, ale często latam do Polski i oczywiście jestem tu też pod opieką sprawdzonego lekarza, dzięki, któremu dobrze znosze ciążę i jestem bardzo spokojna. Źle by było gdyby nie wizyty u polskiego lekarza, ważne że byłam, leki przepisał i tylko mam odpoczywać. No i pytanie czy któraś rodziła w Cork University Maternity? Jak zajmują się pacjentką i dzieckiem? Jak to jest z tłumaczem u nich?
 
Puk puk czy jeszcze tu ktos zaglada?

Dziewczyny potrzebuje sie dowiedziec co w wyprawce (zwlaszcza apteczno-kosmetycznej) kupowalyscie w Polsce a co tutaj. Za niedlugo zostane mama i nie wiem czy zamawiac z Polski wszystko i miec na zapas czy tutaj sa odpowiedniki lekow itp ktore mozna kupic jak zajdzie potrzeba.
Bede wdzieczna jak mi napiszecie co np kupowalyscie w pl bo bylo niezbedne a co tutaj.
Dzieki
 
Do góry