reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

No wlasnie zastanawiam sie na ta Pania z EMC Health Care Ltd. to chyba chodzi o dr Jolante Czajkowska, chyba tylko jedna kobieta tam przyjmuje i jeden Pan. Szukalam na jej temat opini w internecie ale nie znalazlam. Gdyby ktos wiedzial cos wiecej o tej Pani dr to prosze o opinie. Dziekuje i pozdrawiam;-)
 
reklama
Rosania - chodzi o dr Czajkowska - niestety kolezanka nie pamieta ile placila (rodzi na dniach!). Wydaje mi sie, ze ceny lekarzy w pol klinikach bardzo sie zblizyly.
W ubieglym tygodniu bylam w Medicusie z synkiem u pediatry (Suchocka - nie polecam!!!!!!!!!!!) i placilismy 45e.
 
Ja byłam raz u pani Czajkowskiej, nie polecam, byłam w 38 tyg ciąży a ona badała mnie wziernikiem i to metalowym, masakra !!!!!!! No i nie umie obsługiwać USG, pół godziny szukała nóżki Małej, tak zmierzyła że wyszło że mała ma się urodzić na koniec maja, a termin miałam na 27 kwietnia. Nagadała mi że dziecko jest bardzo Małe .... itd Fakt Mała urodziła się drobna 3150 ale dokładnie o czasie. Normalnie chodziłam do dr Stempki z polmedu, szczerze to lekarka zyskuje dopiero po kolejnych wizytach. Faktycznie po pierwszej wizycie nie miałam ochoty wracać, ale potem się "rozgrzała" i była ok, ból jest tylko ten że przyjmuje raz w tygodniu a to bardzo uciążliwe. Ale przynajmniej umie używać USG, wymierzyła zawsze bardzo dobrze Małą i stwierdziła że ma długie nóżki no i faktycznie Mała to modelka, nogi długaśnie a ona Kruszyna.
No a pani Czajkowska stwierdziła że nóżki ma za krótkie jak na dany tydzień ciąży, więc oceń sama profesjonalizm obu Pań, jak dotąd nie trafiłam na idealnego ginekologa, ale narazie najlepsza była Stempka. Koszt wizyty +USG w Polmedzie 80 e, ale to chyba dla stałych klientów :) a koszt w EMC 100e za badanie + USG
Pozdrawiam
 
Ja byłam raz u pani Czajkowskiej, nie polecam, byłam w 38 tyg ciąży a ona badała mnie wziernikiem i to metalowym, masakra !!!!!!! No i nie umie obsługiwać USG, pół godziny szukała nóżki Małej, tak zmierzyła że wyszło że mała ma się urodzić na koniec maja, a termin miałam na 27 kwietnia. Nagadała mi że dziecko jest bardzo Małe .... itd Fakt Mała urodziła się drobna 3150 ale dokładnie o czasie. Normalnie chodziłam do dr Stempki z polmedu, szczerze to lekarka zyskuje dopiero po kolejnych wizytach. Faktycznie po pierwszej wizycie nie miałam ochoty wracać, ale potem się "rozgrzała" i była ok, ból jest tylko ten że przyjmuje raz w tygodniu a to bardzo uciążliwe. Ale przynajmniej umie używać USG, wymierzyła zawsze bardzo dobrze Małą i stwierdziła że ma długie nóżki no i faktycznie Mała to modelka, nogi długaśnie a ona Kruszyna.
No a pani Czajkowska stwierdziła że nóżki ma za krótkie jak na dany tydzień ciąży, więc oceń sama profesjonalizm obu Pań, jak dotąd nie trafiłam na idealnego ginekologa, ale narazie najlepsza była Stempka. Koszt wizyty +USG w Polmedzie 80 e, ale to chyba dla stałych klientów :) a koszt w EMC 100e za badanie + USG
Pozdrawiam
Eeee to Twoja mala wcale nie taka mala :laugh2:
Moj mial 3200 i to waga nie najgorsza.
Wiecie co dziewczyny.
Ja przeszlam tutaj dwie ciaze i ani razu nie bylam u polskiej ginekolog ( chodzi o Irlandie bo w Pl bylam z kazda ciaza). I jakos dalam rade.
Nie tyczy sie rosani (przytulam) :tak:
 
A ja chodziłam i chodzę i jestem z tego powodu zadowolona, bo gdyby nie pl lekarz, to w 7 tc irlandzczy "lekarze" usuneliby mi zdrową ciażę (bo na usg brzusznym nie było widać zarodka:szok: i stwierdzono puste jajo płodowe....).... Więc kto chce, niech sobie chodzi, a kto nie, to nie:-)....
 
Dzien dobry dziewczyny.
Chcialabym Was o cos zapytac, Czy ma któras z Was tabletki z polski na rozwarcie, chodzi mi dokladnie o Fenoterol, Staveran 40mg, Natamycyna

Jestem w 29 tyg ciazy i niestety Pani ginekolog stwierdzila rozwarcie i wziecie tych tabletek jest konieczne, oczywiscie w polsce rodzice beda sie starac jutro mi je wypisac i wykupic. Niestety musza je wyslac poczta bo nikt ze znajomych nie jedzie do polski. A wiecie jak z tymi paczkami, czasem tabletki nie dochodza, ja mialam juz taka sytuacje. I dlatego pytam Was byc moze któras ma chociaz kilka szt abym mogla wziasc do czasu kiedy, tabletki przyjda poczta z Polski.
Zycze milej niedzieli
 
Witam drogie koleżanki!!
Po pierwsze , gratulacje dla przyszłych mam i dla tych , które juz ciesza sie potomstwem.Ja dołączam do tych pierwszych:-).
Stronka jest super, jest tu wiele potrzebnych informacji, z których chetnie skorzystam a może będę umiała pomóc którejś z Was.
Mieszkam teraz w Galway(wcześniej w Carlow rok) i obecnie jestem w 13 ty.ciąży.to pierwsz ciąża i wielkie szczęście dla mnie i męża.Dodatkowo podwójna radość bo ciąża bliźniacza:):)
Do tej pory chodziłam do polmedu do drSempki i jestem zadowolona.Słyszłam różne opinie na jej temat ale w stosunku do mnie jest ok.,dr ela Błach jest moim GP też polmed:)Dziś dostałam zawiadomienie o pierwszej wizycie w szpitalu na 3 czerwca.Akurat termin pokrywa się z kolejną wizytą u dr Anety więc chyba zaoszczędzę kolejne 60 euro:) tyle płace w Galway za wiz +usg (sprzęt b.dobrej jakości).
Jeszcze nie miałam robionej przezierności karkowej bo było za wcześnie, czy zbadają to w szpitalu na pierwszej wizycie??

Będę wdzięczna za info.
Pozdrawiam ciepło;-)
 
reklama
Rzuska napisz prosze gdzie placialas 60 euro za wizyte i usg jak mozesz daj mi namiary i numer telefonu,dziekuje;-)
 
Do góry