reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

reklama
no mam taka nadzieje ale chce wiedziec jak to wyglada gdyby sie jednak nie przekrecilo. Boje sie bo moj brat sie tak urodzil i zmarl takze bardzo mi zalezy na tym zeby wiedziec mniej wiecej jak to tu wyglada
 
3 Asie pod rzad :) dziekuje Ci za odp AsienkaM1986 mam nadzieje ze sie jeszcze przekreci ale jesli nie to dobrze wiedziec ze robia cesarke bo tak jak pisalam wyzej mam bardzo zle odczucia co do porodu naturalnego gdy dziecko jest tak ulozone.kamien z serca
 
Ostatnia edycja:
porozmawiaj ze swoim lekarzem o swych doświadczeniach, i powiedz o swych uczuciach, myślę że nie będą Ci robić problemów z cc.
U mnie Alicja przekręciła się w 38tc, no i skończyło się na nieplanowanej cc;-)
 
Cześć dziewczyny ;)

Udało mi się przeczytać Wasz wątek od początku do Końca.. ;D miałam mnóstwo pytań, które dzięki Niemu skutecznie zostały rozwiane:)
W Irlandii jestem trzeci miesiąc.. Termin według polskiego lekarza mam na 6 Maja - na wczoraj.. Według Irlandzkiego - 15 Maj ;/
Mam pytanie odnośnie tłumacza do porodu. Czy ktoś z Was orientuje się kiedy należy o Niego porosić? Czy powinnam powiedzieć, że chcę tłumacza, gdy zaczną się skurcze i będę dzwoniła do szpitala?
Niestety jestem w tym temacie całkiem nieogarnięta..
Jest może tutaj jakaś dziewczyna z Clonmel? :)
Pozdrawiam i Gratuluje ślicznych dzieciaczków!
 
hej moja kolezanka miala tlumacza i mowila o tym przy wywiadzie z pielegniarka odnosnie porodu cos w 36 tygodniu jest ten wywiad pewnie juz go mialas, chyba bys musiala jak najszybciej o tym poinformowac bo tlumacz z tego co mi mowila nie jest caly czas w szpitalu ale to bylo 3 lata temu wiec moze cos sie nie zmienilo pozdrawiam .aha i nie byla z niego zdowolona bo bardziej go interesowalo co tam sie dzieje niz tlumaczenie hahaha az sie jej maz wkurzal :-D
 
Haha:-) Dzięki za pomoc ;) - no ja niestety przeoczyłam i wywiad z pielęgniarką mam już za sobą ;) Najwyzej przy okazji najbliższej wizyty powiem :)
Pozdrawiam
 
reklama
Hej, mieszkam w Irlandii. jestem w 19 tygodniu ciąży i za tydzień mam wizytę w szpitalu, bede miała drugie USG, ale trochę sie martwię bo znajomi powiedzieli mi, ze nie dowiem sie jaka jest płeć dziecka...czy wy tez miałyście taki problem?
 
Do góry