reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

co komu na święta...?

ewa_ll

Mama Julci i Oleńki-:)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
dziewczynki zakładam ten wątek, abyśmy mogły się między sobą podzielić pomysłami na prezenty dla najbliższych:-)
i od razu zadam pytanko- co możnaby kupic 9- latkowi:confused: aaa.... i jakie macie pomysły na prezenty dla swoich małych łobuziaków:confused:
ja szczerze mówiąc jeste jeszcze w lesie- ani jednego pomysłu... i ani jednego prezentu...:zawstydzona/y:

reklama

ollesia

mama Krecików
Rozwiązania
0
Ewa, fajny watek!

Ja szukam pomyslu na prezenty dla dziewczynek w wieku 3,5 i 10 lat...

A dla 9-latka to moze jakas gre? My kupilismy naszej 10-latce w zeszlym roku malego bilarda (i jeszcze jakes gry tam byly, bo ten stolik mozna bylo przerobic na kilka gier).

redaktorka

MAMA BAMBOOCHA
Miasto
bartoszyce
Rozwiązania
0
Hej! ja obstawiam zawsze dla takich dzieciaków za prezentami edukacyjnymi, książka, gra. W zeszłym roku swojej chrzesnicy (5lat),ktora wszysko juz miala, kupiłam starego jak świat "chińczyka" i sie sprawdziło mała była zachwycona i cała rodzinka mogla grac razem:-) Swojemu maluchowi myśle aby kupic na pierwsze swieta duuzą bombkę, która mam nadzieje przetrwa az moja corka bedzie ją mogl podarowac swojej córce:-)

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
ewa mój 9-latek uwielbia czytać książki:-D , jest dość dobry wybór książek dla chłopców: Karolki, Harry potter, Narnia, czy przygody Tomka...
a druga jego "miłość" to roboty bionicle, ma już chyba z 30... mam nadzieje że coś Ci podpowiedziałam:-D
dla Ali jakoś nie mam jeszcze pomysłu, pewnie jakąś pozytywkę dostanie...:-D

ewa_ll

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
wczoraj wieczorem wybraliśmy sie z P. do CH i zakupiliśmy już kilka prezentów:
  • dla siostry i szwagierki zestawy kosmetyków olay
  • dla brata i 2 szwagrów zestawy old spice
  • dla teściowej srebrną broszkę
  • dla teścia zestaw przyrządów do wina
  • dla rodziców- jeszcze nie kupiłam - ale wymyśliłam - cieplutki koc z owczej wełny
  • 9-letniemu chrześniakowi kupimy zegarek
nie mam pomysłu jeszcze na prezent dla naszej córci:szok::szok:

ooo... a my z P. sprawimy sobie sobie wspólny prezent w postaci nowego wyrka:)

M

Majka01

Gość
Ja kupiłam 9 - latkom po gierce ATTACHER FIGHTING GAME
dla 6 - latka zestaw do malowania (kredki długopisy, kolorowanki)
Dla 9 - latki Puzzle Ball
Dla swojej mamy krem na noc
Dla mojej małej karuzelę z pozytywką zamknieta w tami bąku
Nie mam jeszcze prazentów dla teściowej i dla mojego ukochanego.
Dla teścia kupię książkę i jakiś pasek do spodni.
Podpowiedzcie co dla teściowej można (teściowa nie używa perfum ani żadnych kosmetyków oprócz kremu a ma do w zapasie pprzynajmniej na rok, co do ubrań ma specyficzny gust także napewno w niego nie trafię)
No i jakieś pomysły może na prezent dla ukochanego ?

ollesia

mama Krecików
Rozwiązania
0
Przypomnialo mi sie, jak kiedys kupilam 8-, czy 9-latce takie farbki, ktorymi maluje sie na folii, a jak zaschna, to robi sie z tego taki gumowy obrazek. Mozna go przykleic np. na szybe.

Dla tesciowej proponuje skorzane rekawiczki (tylko musisz jej w jakies zajrzec, jaki nosi rozmiar ;-) ). Rekawiczki nosi kazdy...

ewa_ll

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja dziś swojemu 9-letniemu chrześniakowi kupiłam edukacyjną grę komputerową "poznaj świat" zalecaną przez men... natomiast dla dziewczynek widziałam takie fajne zestawy do robienia biżuteri... gdybym miała chrześnice to napewno bym jej to kupiła:-)

M

Majka01

Gość
Ollesia fantastyczny pomysł. Z tego moja wybreda teściowa pewnie będzie zadowolona :) Dzieki wielkie bo głowiłam się już nad tym sporo czasu.

reklama

dominique.p

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A ja mojej "teściowej" na Swięta najchętniej kupiłabym to

ale wtedy P. by mnie chyba "prześwięcił":evil::evil:, a poza tym szkoda kasy:-p

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania