reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co komu na święta...?

Dzisiaj odebrałam świąteczny prezent od Kingi dla dziadków, więc sie chwalę. Mi się podoba, mam nadzieje, że dziadkom też będzie
 
reklama
pomysł z kubkiem świetny :-)

my myślimy o koszulkach na następny raz, bo w tym roku już nie zdązymy z napisem Superbabcia i Superdziadek :-)
a może i kalendarz na 2008 ze zdjęciami małego....
 
Pomysł z kubeczkami i koszulkami z podobiznami naszych maluchow są superr!!co do prezentow to kupiałm tylko rodzicom i tesciom no i chrzesnicy bo z nia sie bede widziec po świetach..a więc rodzicowm kupiłam ciepłe góralskie ciapy na zimowe wieczory , tesciowej posciel a tesciowi kosmetyki no a chrzesnicy na jej zyczenie pralke i to by było na tyle;-)
 
reklama
no to już po świetach!! chwalić się prezentami proszę:-D
oczywiście u nas góra słodyczy (co na to moja waga:szok: ), ciucholand ze szmatami też możemy otworzyć, klocki lego oczywiście się pokazały, ale dwa najlepsze prezenty to: ja dostałam kubek ze zdjęciami moich dzieciaczków, a drugi prezent: Wojtek dostał "kostkę rubika", pamiętacie jeszcze, no i teraz sie chłopaki biją:laugh2:
 
Do góry