reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co komu na święta...?

moja nieteściowa chyba zupełnie nie ma wyobrażni,pomijając sweterek w rozmiarze 36 który dostałam(nawet ładny więc dałam go andzeli) a ja mam 180 cm wzrostu więc nie wiem na co mam go założyć ledwo mi cycki zakrył :tak:a do tego sweterka dobrego na andzelę dostałam majtki albo raczej majty rozmiar 4xl na oko na jakies 130 w biodrach.;-)mogę je podciągnąc pod same pachy,:-)ewce kupiła grzechotkę z takiego twardego plastiku ze jak sie dziecko nią trzepnęło w głowę to jej nie mogłam przez pół godziny uspokoić a teraz ma guza i siniora :wściekła/y:i wańkę-wstańkę .zdjęcie zamieszczę w wolnej chwili bo tego sie opisać nie da,w każdym bądz razie pocięłam sobie palce o kanty tej ''delikatnej'' zabaweczki.a wiadomo że nasze dzieciaki teraz wszystko biorą do buzi więc chyba wam nie muszę pisac jak by wyglądały ewki dziąsła po zetknięciu z tym przedmiotem, :szok:pewnie jakby sie żyletką bawiła.:no:no ale liczą sie chęci.powiedziałam tylko żeby jej już wiecej zabawek nie kupowała bo ma BARDZO dużo !!!!!!!!! a i tak wiekszość to nawet jej nie interesuje.dostałam tez parę przydatnych rzeczy no ale o tym to już nie ma co gadać.
 
reklama
Aga...ta twoja nietesciowa...fajne prezenyt robi. pomijajac twoje, bo zawsze mozesz oddac lub dac innej osobie, ale dla malej takie rzeczy:eek:
niech sama sobie wlozy do buzi to zobaczy. dobrze ze my zawsze przed daniem zabawek dzieciom je sprawdzamy
 
my w tym roku poprosiliśmy o prezenty praktyczne: pościel, obrus itp
a dla Piotrusia ciuszki, bo z większości już powyrastał :tak:

na chrzciny zaś dostał głównie kasę oraz drobne pamiątki
 
Ja dostalam plyte z podgrzewaczem, kubek, karte do telefonu (bardzo przydatne wszystko, zwlaszcza kubek, mam na ich punkcie jobla ;-) no i karta, bo bylam splukana...). Maz tez kubek, sweter z golfem, dezodorant i plyn po goleniu. I tez karte do telefonu :-) Jagoda zabawke edukacyjna (wkleje zdjecia pozniej), ksiazeczke z materialu, dwa gryzaki, zestaw sliniakow i oczywiscie chodzik - no i jabluszko :-D ktore z radoscia wciagnela wczoraj cale :-D
 
mi mikolaj przyniosl 2 ksiazki jedna o dzieciach, druga dla rozrywki;-)telefon, chyba mu bylo mnie szkoda, bo stary trzymal sie na plastrach;-)bielizne, na szczescie dalej nosze swoj rozmiar:laugh2:koszulke nocna, ktora tam gdzie piersi ma koronkowe kwiatki, spomiedzy ktorych wychodza mi sutki;-).(prezent od tesciowej, ktora szybko chce miec drugiego wnuka, a to chyba mial byc wabik na mezula:-):-)slodycze, a do tego wszystkirgo mam to szczescie, ze w wigilie obchodze imieniny,wiec prezentow razy 2:-):-)
 
Ja dostałam perfumki od meżusia :) Strasznie się wykosztował ale sa naprawdę piękne. Mój mężulek dostał wodę kolońską, majty i sweterek. A maleńka nazbierała prezentów że hoho, Ciuszki, sukienusie, grające kwiatuszki, gryzaki, grzechotki i jedynie od chrzestengo alkę (powyżej 3 lat za względu na małe elementy ) ale chłopak ma dopiero 18 lat mógł się nie znać :) Ważny jest gest :)
 
ja dostałam:
od mężusia- złoty łańcuszek z zawieszką i torebkę
od mamy- bezrękawnik i kosmetyki dave
od teściowej srebrny łańcuszek z zawieszką i piekarnik- fajnie, bo ten od kuchenki gazowej jest na wyczerpaniu
od szwagra- wspólny prezent dla mnie i julki- baśnie andersena
od siostry - komplet pościeli

moja julka- dostała mnóstwo fajowych zabawek, mnóstwo ubranek i huśtawkę
 
U nas standart czyli ciuchy i kosmetyki ale mniejsza o to ponieważ moja siostra zrobiła wszystkim kubki na kazdym 2 fotki, jedna z Ami a druga z Ami+osoba obdarowana jak trzyma małą naprawde rewelacyjne:-):-):-)

i jeszcze jeden strzał w 10 oczywiście pomysł mojej siostry to konik Sassy , mała jest zachwycona ale o tym juz pisąłam na innym wątku, w każdym bądz razie polecam, nie drogi a mała oszalała na jego punkcie:-)
 
reklama
U nas tez ciuchy i kosmetyki. :-) I toster od mojej Mamy!!! Kiedys, w pazdzierniku, zlapal nas deszcz, jak bylysmy na spacerze z Piotrusiem. Schowalysmy sie do sklepu AGD/RTV (bo tam spokojnie mozna pospacerowac z wozkiem) a ja powiedzialam wtedy, ze Mikolaj moglby nam przyniesc toster. I przynoisl! :-)

Piotrus dostal ubranka, gryzaczki i krzeselko do karmieia. Najbardziej ucieszyl sie z pileczki! Probowal cala wlozyc do buzi. ;-)

A w rodzinie mojego meza nie ma tradycji robienia prezentow. :szok: P. troche to reformuje od czasu, kiedy jestesmy razem, ale jeszcze dluga droga przed nami... :-)
 
reklama
Do góry