reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co komu na święta...?

ewa_ll

Mama Julci i Oleńki-:)
Dołączył(a)
19 Lipiec 2006
Postów
5 623
Miasto
Warszawa
dziewczynki zakładam ten wątek, abyśmy mogły się między sobą podzielić pomysłami na prezenty dla najbliższych:-)
i od razu zadam pytanko- co możnaby kupic 9- latkowi:confused: aaa.... i jakie macie pomysły na prezenty dla swoich małych łobuziaków:confused:
ja szczerze mówiąc jeste jeszcze w lesie- ani jednego pomysłu... i ani jednego prezentu...:zawstydzona/y:
 
reklama
Ewa, fajny watek!

Ja szukam pomyslu na prezenty dla dziewczynek w wieku 3,5 i 10 lat...

A dla 9-latka to moze jakas gre? My kupilismy naszej 10-latce w zeszlym roku malego bilarda (i jeszcze jakes gry tam byly, bo ten stolik mozna bylo przerobic na kilka gier).
 
Hej! ja obstawiam zawsze dla takich dzieciaków za prezentami edukacyjnymi, książka, gra. W zeszłym roku swojej chrzesnicy (5lat),ktora wszysko juz miala, kupiłam starego jak świat "chińczyka" i sie sprawdziło mała była zachwycona i cała rodzinka mogla grac razem:-) Swojemu maluchowi myśle aby kupic na pierwsze swieta duuzą bombkę, która mam nadzieje przetrwa az moja corka bedzie ją mogl podarowac swojej córce:-)
 
ewa mój 9-latek uwielbia czytać książki:-D , jest dość dobry wybór książek dla chłopców: Karolki, Harry potter, Narnia, czy przygody Tomka...
a druga jego "miłość" to roboty bionicle, ma już chyba z 30... mam nadzieje że coś Ci podpowiedziałam:-D
dla Ali jakoś nie mam jeszcze pomysłu, pewnie jakąś pozytywkę dostanie...:-D
 
wczoraj wieczorem wybraliśmy sie z P. do CH i zakupiliśmy już kilka prezentów:
  • dla siostry i szwagierki zestawy kosmetyków olay
  • dla brata i 2 szwagrów zestawy old spice
  • dla teściowej srebrną broszkę
  • dla teścia zestaw przyrządów do wina
  • dla rodziców- jeszcze nie kupiłam - ale wymyśliłam - cieplutki koc z owczej wełny
  • 9-letniemu chrześniakowi kupimy zegarek
nie mam pomysłu jeszcze na prezent dla naszej córci:szok::szok:

ooo... a my z P. sprawimy sobie sobie wspólny prezent w postaci nowego wyrka:)
 
Ja kupiłam 9 - latkom po gierce ATTACHER FIGHTING GAME
dla 6 - latka zestaw do malowania (kredki długopisy, kolorowanki)
Dla 9 - latki Puzzle Ball
Dla swojej mamy krem na noc
Dla mojej małej karuzelę z pozytywką zamknieta w tami bąku
Nie mam jeszcze prazentów dla teściowej i dla mojego ukochanego.
Dla teścia kupię książkę i jakiś pasek do spodni.
Podpowiedzcie co dla teściowej można (teściowa nie używa perfum ani żadnych kosmetyków oprócz kremu a ma do w zapasie pprzynajmniej na rok, co do ubrań ma specyficzny gust także napewno w niego nie trafię)
No i jakieś pomysły może na prezent dla ukochanego ?
 
Przypomnialo mi sie, jak kiedys kupilam 8-, czy 9-latce takie farbki, ktorymi maluje sie na folii, a jak zaschna, to robi sie z tego taki gumowy obrazek. Mozna go przykleic np. na szybe.

Dla tesciowej proponuje skorzane rekawiczki (tylko musisz jej w jakies zajrzec, jaki nosi rozmiar ;-) ). Rekawiczki nosi kazdy...
 
ja dziś swojemu 9-letniemu chrześniakowi kupiłam edukacyjną grę komputerową "poznaj świat" zalecaną przez men... natomiast dla dziewczynek widziałam takie fajne zestawy do robienia biżuteri... gdybym miała chrześnice to napewno bym jej to kupiła:-)
 
Ollesia fantastyczny pomysł. Z tego moja wybreda teściowa pewnie będzie zadowolona :) Dzieki wielkie bo głowiłam się już nad tym sporo czasu.
 
reklama
A ja mojej "teściowej" na Swięta najchętniej kupiłabym to
kaganieczr6.jpg


ale wtedy P. by mnie chyba "prześwięcił":evil::evil:, a poza tym szkoda kasy:-p
 
Do góry