reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co koniecznie powinna przygotowac mama maluszka

Do rzeczy przydatnych dorzucam bujaczek-leżaczek. Stałam się jego fanką od kilku dni. Córcia zaczyna wykazywać zainteresowanie otoczającym światem i zamiast nosić ją na rekach czy trzymać w nudmym łózeczku siedzi koło mnie o ogląda sobie wszystko dookoła. Ponadto zaczyna się widzenie zabawek na pałąku więc bujaczek sprawdza się w dwójnasób :)
 
reklama
Śpiworek, wyparzacz, przewijak, buciki, pieluchy z tetry. Wydaje mi się, że te produkty są takie najistotniejsze jak na dobry początek:) Znalazłoby się oczywiście dużo więcej akcesoriów:) Polecam na tego typu zakupy Galerię Magdalenka w Bochni - jest w czym wybierać, a przy tym ceny bardzo OK.
 
ja tez nie kupowalam bucikow,bo gdzie noworodek bedzie lezal w bucikach? no ale jak ktos chce to mozna,dla mnie to strata pieniedzy,co do bujaczka-lezaczka to super sprawa,zawsze bralam bujaczek do kuchni,ja robilam obiad, Nadia bacznie sie przygladala,bawila sie zabawkami na palaku,dosc czesto nawet zasypiala na nim.Teraz jak jest juz starsza to bujaczek sluzy nam do picia mleczka,w dzien juz nie chce w nim siedziec,woli na niego wchodzic:)
 
mysmy mieli jeszzce taka hustawke elektyryczna,nastawialo sie ja i dziecko sie bujaloniby fajna rzecz,ale na pewno nie jest ona przymusem i akurat Nadii do gustu hustawka nie przypadla, nie bardzo chciala sie bujac.Z dwoch rzeczy bujaczka-lezaczka czy hustwka zdecydowanie pierwsze,gdyz mozna wszedzie ze soba zabrac.
 
Hej :) nad wyprawką dla maluszka dopiero się zastanawiam, więc zaczytuję się w takich tematach :-)
Naszła mnie tylko refleksja, że takie bujaczek-leżaczek można w sumie zastąpić fotelikiem samochodowym, który w większości przypadków i tak trzeba mieć. Uwielbiam takie wykorzytanie rzeczy dwa w jednym :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam drogie Panie,
jestem licencjonowana położną i prowadzę badania na temat efektywności edukacji przedporodowej. Jest to bardzo ważny temat, ale niestety bardzo rzadko poruszany przez personel medyczny i stosunkowo niewiele jest danych na ten temat. W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wypełnianie ankiet, ponieważ bardzo możliwe ze zdobyte dane pomogą dokonać bardzo ważnych zmian i ukazać braki w edukacji przedporodowej.

Ankieta - Ocena efektywności edukacji przedporodowej
 
Do góry