reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kupić 2 latkowi na Mikołaja i Święta?

A co myślicie o stoliczku edukacyjnym dla roczniaka?
Dobry pomysł? Wasze dzieci miały /lubiły /bawiły się tym? Polecacie jakoś konkretny?
moje dzieci miały taki
Kupiłam używany. Nóżki można było zdejmować i zakładać. Dzięki temu mogło się bawić dziecko leżące i stojące. Jak już coraz chodziła, to sobie z niego pchacz urządzała. Dużo się nim bawiła. A potem odsprzedalismy bez problemu
 
reklama
Hej dziewczyny,
Jak tam Mikołajki w Waszych domach ? Mam nadzieję,że dzieci zadowolone 😊 u nas jest szaleństwo, dziękuję za polecenie konika Rodeo. Moje dzieci teraz go karmią, jeżdżą na nim, jedno wozi drugie. Konik rży, chrupie przy jedzeniu marchewki, gra kowbojskie melodie 😅 fajna sprawa
U nas garaż jest hitem 😅 chociaż ja nie jestem z niego zadowolona. Bardzo niedopracowany. Ale dzieciom nie przeszkadza i oboje się bawią, chociaż synek nie chce się dzielić. Dostali wczoraj rano, to wczoraj cały dzień (zasmarkani, to bez przedszkola) i dzisiaj synka nie było. Ciągle się bawił, w większości sam.

Córka ze swojej zabawki niezadowolona, chociaż synkowi się podoba. Przełączył farmę na angielski i się uczy mówić 😅
 
Popieram @olka11135 w sprawie wózka. Moja mała też ma taki z regulowaną rączka. Taka regulacja pozwala, że wózek różnie razem z dzieckiem i niezależnie od jego wzrostu wózek będzie pasował.
Moja rok temu mając tyci więcej niż 1,5 roku dostała na Święta min Duplo, drewniane warzywa na magnes i do tego garnki, patelnie itd. Do dziś chętnie się tym bawi.
Syn jako taki maluch także uwielbiał Duplo i drewniana kolejkę którą z czasem rozbudowywali sny o kolejne elementy. Kolejka teraz chętnie bawi się córka.
Trafne spostrzeżenia, jeśli chodzi o wózek.
Drewniane warzywa też każdemu polecam 😉
 
Macie jakieś sprawdzone zestawy do zabawy w lekarza/ dentystę? Polecieć coś? Na allegro widziałam dosyć ciekawe drewniane.
 
Macie jakieś sprawdzone zestawy do zabawy w lekarza/ dentystę? Polecieć coś? Na allegro widziałam dosyć ciekawe drewniane.
mam plastikowy. Lusterko z lampką, stetoskop z głosem bicia serca. Nie jestem teraz w domu i ciężko mi przypomnieć sobie jaki mamy. Patrzyłam też na używane, bo można było kupić.
 
mam plastikowy. Lusterko z lampką, stetoskop z głosem bicia serca. Nie jestem teraz w domu i ciężko mi przypomnieć sobie jaki mamy. Patrzyłam też na używane, bo można było kupić.
Czy to ten zestaw? Jak plastik, taki w miarę gruby czy cienizna?
Oglądałam wczoraj kilka w sklepie i niektóre to takie totalne badziewie było 🙄
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-12-11-12-01-11-71_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg
    Screenshot_2022-12-11-12-01-11-71_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg
    73,9 KB · Wyświetleń: 31
reklama
reklama
Do góry