reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kupić 2 latkowi na Mikołaja i Święta?

Mój syn niebawem będzie miał 3,5, ale od ponad roku szaleje za kolejka! Można kupić zestawy w lidlu- drewniane tory, kilka plastikowych musi być, samojezdna kolejka i kilka bajerów. Syn uwielbia- w tym roku dostanie kolejny zestaw, żeby rozbudować trasę.
 
reklama
A właśnie, jeszcze z zabawek. Synek w zeszłym roku dostał kuchnię z Ikei, zestaw plastikowych garnków, miseczki, sztućce i drewniane warzywka na magnes. To był tak super udany prezent, że ciągle jest w użyciu, prawie codziennie, a już przecież rok minął. Zapomniałam o niej, bo traktuję już jako stały element wyposażenia jego pokoju 😁
Stara, ja Cie miło zaskoczę - ten garaż ma nie 2, a 3 korbki! Twój maluch oszaleje 😁
Identycznym bawiłam się w dzieciństwie 😍
Czyli popołudnie wolne, jak tylko dostanie 😁
 
To był mój wątek 😁 a zamówiony przeze mnie parking czeka na Mikołajki, wczoraj dotarł 🙂 i ma 2 korbki! Z Wadera. Myślę, że się będzie bawił. Z miesiąc temu dostał Zamek Imaginext i codziennie, po 2-3 godziny się nim bawi. A taka niepozorna zabawka 😳

Fantastycznie, parking wydaje się wspaniały! Dla takiego małego szkraba chyba będzie w pełni do ogarniecia :D
 
To u nas na pokladzie tez jest energiczna 2,5latka i jej serce skradł konik Rodeo z chicco, ma go na spółkę z młodszym bratem i konik ma z nimi prawdziwy dziki zachód 😂 córka na nim jeździ, karmi go bo w zestawie jest taka marchewwczka i jak mu ją daje to słychać ze konik ją chrupie, oczywiscie karmi go tez wszystkimi innymi dostępnymi w mieszkaniu rzeczami 😄 młodszy syn z kolei ma radochę, bo konik mruga oczami i ma sporo wgranych dzwięków. Ogolnie dziecko może się wyszaleć jeżdżąc, a potem wyciszyć karmiąc konika. A mamuśka zyskuje bezcenną chwilę dla siebie 😃
 

Załączniki

  • 6c5c3b17-2d54-4471-ad44-43f0a34e2e42.jpeg
    6c5c3b17-2d54-4471-ad44-43f0a34e2e42.jpeg
    51,3 KB · Wyświetleń: 61
To u nas na pokladzie tez jest energiczna 2,5latka i jej serce skradł konik Rodeo z chicco, ma go na spółkę z młodszym bratem i konik ma z nimi prawdziwy dziki zachód 😂 córka na nim jeździ, karmi go bo w zestawie jest taka marchewwczka i jak mu ją daje to słychać ze konik ją chrupie, oczywiscie karmi go tez wszystkimi innymi dostępnymi w mieszkaniu rzeczami 😄 młodszy syn z kolei ma radochę, bo konik mruga oczami i ma sporo wgranych dzwięków. Ogolnie dziecko może się wyszaleć jeżdżąc, a potem wyciszyć karmiąc konika. A mamuśka zyskuje bezcenną chwilę dla siebie 😃

Wygląda bardzo ciekawie, u mnie te jest jeszcze młodsza latorośl na pokładzie 😉😊 a to karmienie jest jakoś interaktywne?
 
Wygląda bardzo ciekawie, u mnie te jest jeszcze młodsza latorośl na pokładzie 😉😊 a to karmienie jest jakoś interaktywne?
jezeli jest młodsze rodzeństwo to uważam, ze to jest świetny wybór, szczególnie, ze w zestawie też są płozy więc można z niego zrobić na początek konia na biegunach wlasnie dla takich mniejszych dzieciaczkow :) a co do karmienia, to tę marcheweczkę zbliża się do pyszczka konika i słychać dźwięk chrupania, moja corka się tym zachwyca, ale ona kocha zwierzątka i wszystko, co związane z karmieniem ich 🙂
 
Na mikołaja kupiliśmy zestaw aerodynamiczny a na gwiazdkę coś z duplo.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221126-121643_Chrome.jpg
    Screenshot_20221126-121643_Chrome.jpg
    264,5 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry