reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kupić 2 latkowi na Mikołaja i Święta?

reklama
To chyba @ZielonaMamma. Mówiła o chicoo Billy i chicoo fiat
o To chyba chodzi o mnie :) Pisałam na innym wątku o Chicco Billy i Fiat, które są zdalnie sterowane kierownicą. Niezmiennie polecam :)

Podczytuję też ten wątek i szukam inspiracji :)

312909891_803613004260937_4635285307729132399_n.jpg

:)
 
Dziewczyny BARDZO Wam dziękuję za wszystkie odpowiedzi naprawdę świetne pomysły. Na Mikołaja kupiłam konika dla mojej dwójki, już czeka w ukryciu, a na Święta zdecydowanie idziemy w autka :D Kupimy tor i jakieś zdalnie sterowane :)
 
A co myślicie o stoliczku edukacyjnym dla roczniaka?
Dobry pomysł? Wasze dzieci miały /lubiły /bawiły się tym? Polecacie jakoś konkretny?
 
A co myślicie o stoliczku edukacyjnym dla roczniaka?
Dobry pomysł? Wasze dzieci miały /lubiły /bawiły się tym? Polecacie jakoś konkretny?
Moje miały z Clementoni. Jedna z mniej używanych zabawek, a miejsce zajmuje. W dodatku nikt tego nie chce kupić jak chcę sprzedać z odbiorem osobistym, bo nie wiem jak spakować 😕
 
Też mi się wydaje,że to jedna z takich zabawek, która zajmuje nieadekwatnie dużo miejsca do atrakcyjności dla dziecka. Wiem jak by było u mnie, ekscytacja przez jakiś czas, a później by nie denerwowało gabarytami 😅
 
Moje miały z Clementoni. Jedna z mniej używanych zabawek, a miejsce zajmuje. W dodatku nikt tego nie chce kupić jak chcę sprzedać z odbiorem osobistym, bo nie wiem jak spakować 😕
Też mi się wydaje,że to jedna z takich zabawek, która zajmuje nieadekwatnie dużo miejsca do atrakcyjności dla dziecka. Wiem jak by było u mnie, ekscytacja przez jakiś czas, a później by nie denerwowało gabarytami 😅

Wydaje mi się, że standardowo dużo zależy do dziecka. Przy pierwszym dziecku szału nie było. Za to drugie uwielbiało. U mniej akurat z miejscem nie ma problemu więc pod tym kątem też luzik. Mieliśmy model od FP

Przechwytywanie.JPG


A co myślicie o stoliczku edukacyjnym dla roczniaka?
Dobry pomysł? Wasze dzieci miały /lubiły /bawiły się tym? Polecacie jakoś konkretny?
 
A co myślicie o stoliczku edukacyjnym dla roczniaka?
Dobry pomysł? Wasze dzieci miały /lubiły /bawiły się tym? Polecacie jakoś konkretny?
Moi mieli z Fischer Price. Syn długo się nim bawił i bardzo lubił, córka nieco mniej. Także wszystko zależy od dziecka.
 
reklama
Hej dziewczyny,
Jak tam Mikołajki w Waszych domach ? Mam nadzieję,że dzieci zadowolone 😊 u nas jest szaleństwo, dziękuję za polecenie konika Rodeo. Moje dzieci teraz go karmią, jeżdżą na nim, jedno wozi drugie. Konik rży, chrupie przy jedzeniu marchewki, gra kowbojskie melodie 😅 fajna sprawa
 

Załączniki

  • received_443790854626527.jpeg
    received_443790854626527.jpeg
    171,1 KB · Wyświetleń: 28
Do góry